Centra Pepijas un Idejas apmeklētāji 19. novembri pavadīja Rīgā!

19. novembrī  „Pepijas” un “Idejas” apmeklētāji  ar lielo autobusu devās ekskursijā uz Rīgu.

Diena bija ļoti gara, bet bija ko redzēt! Maršruts sākās ar ekskursiju Latvijas televīzijā: iepazināmies ar televīzijas iespējām un darbību: ielūkojāmies filmēšanas studijās, videomontāžās, grimmētavās, skatoties raidījumus. Apmeklējām Latvijas TV muzeju.  Katrs bērns  mēģināja ieskatīties televizorā no otras puses, cerot vadu un mikroshēmu tīklojumā ieraudzīt to, ko atklāj ekrāns.

Nākamā pietura bija Latvijas TV tornis 368 m augstumā, kurā mēs pacēlāmies ar  liftu uz 33.stāvu uz skatu laukumu un redzējām, kāds maziņš izskatījās mūsu lielais autobuss. Biezās miglas dēļ nevarējām vērot pilsētu un tālākus objektus.

Garšīgas pusdienas paēdām tirdzniecības centrā „SPICE”  Lido bistro,  pēc kurām devāmies uz boulinga sporta un atpūtas centru  „Bowlero”. Boulingā bērniem tika piedāvāti speciāli aprīkoti celiņi, boulinga operatori vienmēr sniedza  palīdzību, jo mēs  boulingā esam  tikai iesācēji.

Ar bērniem turpinājām savu maršrutu pa Vecrīgu, vērojot gaismas festivāla “Staro Rīga” apskatāmos objektus. Un iekļuvām  Smaidu pieturā!  Gaidot Latvijas valsts jubileju, LNT un LAIMA organizēja akciju Smaids rada smaidu. Tās ietvaros ikviens aicināts darīt pasauli gaišāku, uzsmaidot apkārtējiem. Tur bija  iespēja saņemt savu Smaida zīmi, piestiprināt to pie apģērba kā apliecinājumu, ka vēlaties dāvāt smaidu sev, citiem un Latvijai, un nofotografēties, iemūžinot šo mirkli savā un Latvijas vēsturē.   Dāvanā  visiem bērniem bija šokolāde no fabrikas LAIMA!

Pirms došanās mājās bērni iepirkās McDonalds kafejnīcā un Maxima veikalā.

Liela dāvana bērniem  uz Latvijas dzimšanas dienas svētkiem bija šī ekskursija, kuru atbalstīja vecāki . Paldies viņiem!