„Pepijas Garzeķes” izrāde Rīgā

15. februārī, centrs „Pepija” devās uz Latvijas Leļļu Teātra „Pepijas Garzeķes” izrādi. Šī izrādes iestudējums tapis pēc Astrīdes  Lindgrēnas darba motīviem.

“Katram no mums ir vajadzīgs draugs, īsts draugs,” izrādes noskaņās ievada režisors Valdis Pavlovskis, ” un ar šo meiteni viss ir kārtībā! Viņa nēsā stilīgas zeķes un smagus zābakus. Viņai ir miljons vasaras raibumu, rudi mati, nenormāli stipras rokas un baigi foršā sirds! Un tas nekas, ka tā meitene ir izdomāta…”

Izrāde „Pepija Garzeķe” ir klasiska, tai ir visiem zināmais sižets par dīvaino meiteni Pepiju, kuru radošā komanda redz nevis kā bērnu, bet gan pusaugu meiteni, kas spēj īstenot tās fantāzijas un ilgas, ko bieži vien ļoti vēlas, bet neiedrošinās paust mūsdienu pusaudzis. Izrādē aktieri kombinēja ar leļļu spēli, bet kā nebijis gadījums Leļļu teātrī – izrādē skanēja dzīvā rokmūzika, pie tam – ne pieaicinātu mākslinieku izpildīta, bet gan iesaistot savējos – muzikālos teātra puišus, kas iestudējuma vajadzībām izveidojuši jaunu grupu.

Liels paldies Latvijas Leļļu teātrim un A/S  „Latvijas Valsts  Meži”, par  sagādāto bērniem prieku apmeklējot „Pepijas  Garzeķes” izrādi!