Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums „Pepijā”

   Apvienojot gan mācību gada beigas, gan Bērnu aizsardzības dienu, ko pasaulē atzīmē 1.jūnijā, otrdienas – 31.maija pēcpusdienā bērnu centrā notika vērienīgs pasākums.

   Tas sākās ar skaistām dzejas rindām Viktorijas M. un Beātes K. lasījumā un centra vadītājas apsveikuma uzrunu. Īpašie pasākuma viesi –  Pļaviņu novada pašvaldības policisti – Zane un Aleksandrs bērniem kārtējo reizi atgādināja par drošības noteikumiem vasaras brīvdienās un parādīja interesantu un pamācošu filmu „Saku vau, lai nebūtu – au!” Vēlāk policisti novadīja bērniem vairākas atrakcijas par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu. Atjautīgākie saņēma diplomus un uzlīmes.

   Ieva S. un Ildze V. bērniem uzdeva mīklas. Tie, kuri atminēja, ieguva kādu burtiņu, no kuriem beigās bija jāsaliek nosaukums – Starptautiskā Bērnu aizsardzības diena.

  Gan stafetes ar bumbām, gan veloturnīrs veselīgam dzīvesveidam, gan zīmēšana uz asfalta notika centra pagalmā.

  Pļaviņu bērni rakstīja novēlējumus bērniem visā pasaulē, tad, saliekot tos paštaisītās papīra laiviņās, aizpeldināja pa Daugavu.

  Svētki beidzās ar vairākiem pārsteigumiem. Bērni palaida gaisā ar hēliju pildītus krāsainus balonus, mielojās ar svētku kliņģeri, kuros svecītes aizdedza viesi – policisti, un jautri pavadīja laiku disenītē.