Nometnes „Pepijas Garzeķes piedzīvojumi ‘2011” pirmā diena – iepazīšanās

2011. gada 4.jūlijs plkst. 9.00 – bērnu centrā „Pepija” sāk pulcēties nometnes „Pepijas Garzeķes piedzīvojumi 2011”  dalībnieki. Pirmais ar skaistajām lilijām atnāca Andis.

Pēc tam, kad sanākušie bērni  bija iepazinušies ar drošības noteikumiem, parakstījušies uz nometnes karoga, saņēmuši nometnes nozīmītes ar logo un savu vārdu, dalībnieki izlozēja savus pienākumus. Nometnes dalībnieki saņēma nelielu gardu sveicienu no  Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas Guntas Žildes.  Nu varēja doties uz atklāšanu.

Šogad nometnes atklāšanās nepiedalījās pati Pepija, bet bija atstājusi vēstuli. Visi kopā, skanot aplausiem, pacēla karogu. Nometne bija atklāta!

Pēc brokastīm kafejnīcā „Savija„ nometnes dalībnieki atgriezās centrā, lai atcerētos savu bērnību, uzzīmētu savu mīļāko rotaļlietu un tad, stāstot par savu zīmējumu, nedaudz iepazīstinātu arī ar sevi. Pēc dažādām aktivitātēm, pusdienas šķita ļoti gardas.

Tām sekoja pastaiga pa Pļaviņām, kuras laikā visiem bērniem bija jāatbild uz jautājumiem, kas saistīti ar dažādām pilsētas ēkām. Nemanot visi bija nonākuši Zviedru Skanstīs, kur bērnus sagaidīja pārsteigums – kokā augošas konfektes. Tur bija ļoti jautri – varēja uzdziedāt uz skatuves, ripināties pa zāli no vaļņiem un izmēģināt veiklību  īpašas puzles salikšanā.

Pēc tik intensīvām darbībām Pļaviņu pilsētas baseina vēsais ūdens bija tieši laikā. Pēc peldes visi devās launagā un apetīte bija lieliska.

Pirmā nometnes diena pagāja zem draudzīgas sapratnes karoga, bērni mājās devās ar smaidu un apsolīja vadītājām doties gulēt jau deviņos vakarā, lai nākamajā dienā paredzētajā pārgājienā pietiktu spēka.