Nometnes „Pepijas Garzeķes piedzīvojumi ‘2011” piektā diena – radošās darbnīcas un noslēgums

To, ka laiks skrien ātri no rīta saprata vairums nometnes dalībnieku, jo šķiet, ka šeit pavadītais laiks  ir pagājis nepamanīts – tik piepildīts tas bijis.

Piektā diena sākās ar nelielām skumjām, jo gandrīz visi nometnes dalībnieki no rīta sasveicinoties piezīmēja, ka žēl par to, ka šī ir pēdējā nometnes diena. Pēc gardajām brokastīm centra pagalmā notika dažas aizrautīgas spēles ar sporta izpletni. Diena bija ļoti skaista un saulaina.

Pēc nelielajām aktivitātēm nometnes dalībnieki darbojās radošajās darbnīcās. Šodien tika pabeigti darbiņi ar stikla krāsām. Katrs nometnes dalībnieks noformēja savu stikla krūzīti, ko arī vēlāk saņēma kā dāvanu piemiņai  par  nometnē pavadīto laiku.

Vēlāk visi bērni veica nometnes darbības izvērtējumu un aizpildīja anketas. Tajās bija tikai pozitīvas atsauksmes un vēlme piedalīties šādā nometnē vēlreiz. Tas nozīmē, ka laiks tika pavadīts noderīgi un patīkami, par ko īpašs prieks vadītājām.

Iepriekšējā un  šajā dienā ēkā, kurā notika daļa nometnes nodarbību, notika neparastas lietas, piemēram –  pašas no sevis aizvērās durvis, lai gan nebija caurvēja… Bērni nolēma, ka līdzīgi  GaiziņStarā dzirdētajam stāstam par spociņu Skaliņu, šeit arī dzīvo spociņš, nu tas ir apvainojies, ka viņam nav vārda.  To varēja labot, tādēļ katrs bērns izdomāja vārdu spociņam, no tiem trīs tika izlozēti un par tiem nobalsots.  Tātad no šīs dienas centra „Pepija” ēkā dzīvojošā spociņa vārds ir Pepiņš.

Turpinot darbu radošajā darbnīcās, nometnes dalībniekiem tika iedots  T-krekliņš, ko viņi apzīmēja, noteikums bija – uz tā jābūt  centra  „Pepija”  logo un dalībnieka vārdam.  Kad darbiņš bija padarīts, visi savos noformētajos krekliņos devās pusdienās un pavadīja tajā laiku līdz pat nometnes slēgšanai, kā arī saņēma  tos dāvanā.

Kafejnīcā  „Savija” nometnes vadītāja bērnu vārdā pateicās visam  kafejnīcas kolektīvam  par garšīgo ēdienu, par rūpēm, uzmanību un jauko attieksmi.

Pēc pusdienām nometnes dalībniekiem  tika parādītas sportošanas iespējas Pļaviņu trenažieru zālē,  kur trenažierus laipni izradīja instruktori  Aleksandrs un Anita.  Bērniem bija iespēja izmēģināt savas fiziskās spējas un uzzināt kā darbojas aprīkojums, kādām muskuļu grupām tas paredzēts, kā  pareizi jāuzsāk treniņi.   Pēc trenažieru  zāles apmeklējuma visi atgriezās „Pepijā”. Diena tuvojās noslēgumam.

Ļoti saviļņotas un priecīgas bija nometnes vadītajās par bērnu sagatavotajiem priekšnesumiem, ziediem un dāvanām.  Launagā bērni mielojās ar ļoti garšīgiem kliņģeriem un sulu.  Un tad jau bija pienācis mirklis, kad jānolaiž nometnes karogs. Pie karoga katrs nometnes dalībnieks saņēma apliecību par piedalīšanos nometnēs, Pļaviņu novada karti un ielūgumu uz „Vasaras brīvdienu svētkiem” 15. jūlijā.  Centra  „Pepija” himnai skanot, tika nolaists karogs un bērni devās mājup.

Bērnu  un vecāku pateicība par jauko nometnes laiku deva vislielāko gandarījumu nometnes vadītājām.

Uz tikšanos nākamvasar! 🙂