Vasaras brīvdienu svētki

Vasaras brīvdienas skolēniem rit pilnā sparā, tādēļ centrā „Pepija” notika vasars brīvdienu svētki.

Uz šo pasākumu īpaši bija ielūgti vasaras nometnes „Pepijas Garzeķes piedzīvojumi ‘ 2011” dalībnieki. Sākumā visi bērni  kopā ar nometnes dalībniekiem atcerējās visas jautrās nometnes dienas, apskatot bildes. Nometnes dalībniekiem bija iespēja komentēt savus piedzīvojumus.

Pēc tradīcijas visi kopā  nodziedāja „Pepijas”  himnu un apskatīja vasaras nometnes dalībnieku izveidoto izstādi: mīļākās rotaļlietas zīmējumu, ar stikla krāsām apgleznotās krūzes un apzīmētos T- krekliņus.  Pasākuma turpinājumā bērni turpināja spēles ar sporta  izpletni rotaļu laukumā. Šī spēle  pārbaudīja bērnu  uzmanību un  fizisko aktivitāti.

Šajā dienā centrā viesojās ciemiņi – Labklājības ministre Ilona Jurševska  un Saeimas deputāte ,  Bērnu un jauniešu apakškomisijas vadītāja Dace Reinika, kā arī Pļaviņu  novada domes priekšsēdētāja, viņas vietnieks un sociālā dienesta darbinieces. Viesi  iepazinās ar vasaras  nometnes gaitu, izstādi un kopā ar bērniem nodziedāja dziesmu „Es gribu kā bērns vēl just”. Ciemiņi novēlēja bērniem, lai katra diena ir prieka pilna un bagāta ar interesantiem piedzīvojumiem!

Pasākuma turpinājumā centru pārņēma gards aromāts, jo tika ceptas vafeles un gatavota cukurvate.  Bērni uzzināja, kā jāgatavo vafeļu mīkla un kā notiek cepšanas process. Un visbeidzot –  mielošanās ar pašizceptajiem gardumiem un ilgi gaidītā diskotēka pielika punktu mūsu pasākumam.

Lai Jūsu vasara turpinās  skaista un saulaina!