Atbalstām savējo!

Gribam pastāstīt par pļaviņieti Didzi Bardovski, kurš  piedalās LNT raidījuma projektā „O Kartes Skatuve. Dzimuši mūzikai”.

Didzis Bardovskis (skatuves vārds Bordo) priecē jau trešo nedēļu mūs no  LNT un LMK televīzijas  kanāliem, demonstrējot savas apgūtās  zināšanas un prasmes  mūzikā. Didzis ir mācījies gan klavierspēli  Pļaviņu mūzikas skolā  pie skolotājām Gintas Ludbergas un Sigitas Vilkaplāteres, Valdas Šēniņas, gan akordeona klasē pie skolotājas Broņislavas Krastiņas.   Basģitāras spēli Didzis apguva privātstundās pie slavenā  basģitārista Aleksandra Sircova  jeb vienkārši Muraveja  un   Rīgas 100.vidusskolā,  par ko ir ļoti  pateicīgs saviem vecākiem.

Priecājāmies un bijām lepni, redzot Didzi muzicējam ansamblī „Gain Fast”, apskaudām, kad Didzis aizceļoja uz Ķīnu. Tālajā zemē viņš vadīja mūzikas nodarbības interesentiem un priecēja ar saviem koncertiem klausītājus.

Didzis „O Kartes Skatuve. Dzimuši mūzikai”  šovā pārstāv  grupu  „nu un”. Pirmajā nedēļā izskanēja Didža komponētā dziesma „Zvērēns” http://www.youtube.com, kuru ļoti atzinīgi novērtēja arī pazīstamais mūzikas producents un žūrijas komisijas priekšsēdētājs Guntars Račs.

Ikdienas dzīvi šajā šovā var vērot www.lmk.lv vai tiešraidē telekanālā  LMK katru dienu, kā arī LNT kanālā katru vakaru plkst.20.35 pēc LNT ziņām.

Koncerti skatāmi katru sestdienu, plkst. 20.35  LNT kanālā ,kurā vērojams katras grupas sagatavotais priekšnesums. Jauno mūziķu dzīve , kā arī sasniegumi ir atkarīgi no atbalstītāju balsojuma . Atbalstīsim  Didzi, jo viņš ir mūsējais!

Zinām, ka Pļaviņu novada bērni seko un dzīvo līdzi jaunā mūziķa sasniegumiem un ikdienas gaitām. Mums būtu liela interese un prieks ar Didzi satikties atkal, tādēļ – AICINĀM CIEMOS!