Pepija un Ideja sveic Jumīti!

Ar lielu prieku un neviltotu interesi pirmsskolas izglītības iestādes „Jumītis” seniori (bijušie audzēkņi) un citi interesenti no bērnu un jauniešu centriem „Pepija” un „Ideja” 7. oktobrī devās sveikt savu bērnu dārzu 22. dzimšanas dienā.

Jo interesantāka gatavošanās, jo jautrāki svētki! Bērnu un jauniešu centru apmeklētāji nolēma sveikt bērnu dārza audzēkņus un darbiniekus ar pašgatavotu torti origami tehnikā (japāņu māksla dažādu modeļu veidošanā no salocīta papīra). Un tā, 2 nedēļas tika locīts un locīts un locīts, līdz 2000 moduļi pārtapa Burvju tortē. Tā tika izdekorēta ar ziediem, pogām un sapņu piepildījuma simbolu – hēlija balonu.

Dzimšanas dienas pasākumā pie bērniem ieradās pasaku varone Pepija Garzeķe ar saviem draugiem un pērtiķīti Nilsona kungu. Pepija bija uzcirtusies svētkiem atbilstoši: dažādās zeķēs (viena, kā vienmēr, nošļukusi) un dzeltenā kleitā, rotātā ar ielām un košām burvju pogām! Katra poga Pepijai teica priekšā, kas darāms, lai svētki bērnu dārzā izdotos godam un bērniem būtu interesanti. Lielie un mazie svētku dalībnieki, paklausot pogai, dziedāja, dejoja, zīmēja Pepijas portretu, minēja mīklas, ticēja Pepijas fantastiskajām patiesībām un izbaudīja „zirgaprieku”. Zaļās burvju pogas mudināti bērnu dārza bērni ar Pepijas draugiem no burtiem izveidoja apsveikuma teikumu: „PEPIJA UN IDEJA SVEIC JUMĪTI!”

Ar lielu lepnumu un prieku Pepija pasniedza kolektīvam svētkos pašdarināto, ilgi gatavoto Burvju torti. Ienesot dāvanu, Pepija gan pajokoja, ka maisā esot draugs zirgs, kuru viņa nēsā uz rokām…taču izrādījās – torte.

Kā jau īstā ballītē, visi dejoja un noslēgumā nodziedāja bērnības himnu „Es gribu, kā bērns vēl just.”

Bērnu dārza vadītāja kolektīva vārdā pateicās bērniem un jauniešiem par apsveikumu, uzdāvināja pašdarinātu katra centra logo un sacienāja ar cepumiem un sulu!

Tatjana un Ināra saka lielu paldies visiem centru apmeklētājiem, kas piedalījās scenārija izstrādē un realizācijā un apsveikuma sagatavošanā!