LNT šova “O-Kartes Skatuve” tiešraides koncerta apmeklējums

Muzikālā šova O-Kartes Skatuve lielais koncerts 25. novembrī sagaidīja Pļaviņu novada bērnus – centra „Pepija” un „Ideja” apmeklētājus. Projekta dalībnieki izpildīja Latvijas lielākos un aktuālākos radio hītus un, kā katrā koncertā, savu sacerēto dziesmu. Mēs priecājāmies un bijām lepni, redzot LNT televīzijas projektā pļaviņieti Didzi Bardovski. Mēs aizbraucām atbalstīt savējo.

Didzis Bardovskis (skatuves vārds Bordo) ir šova dvēsele, meiteņu mīlulis un viens no perspektīvākajiem ģitāristiem. Viņš priecē mūs no LNT un LMK televīzijas kanāliem, demonstrējot apgūtās zināšanas un prasmes mūzikā. Didža ģitārspēli augstu ir novērtējuši šova žūrijas dalībnieki un fani visā Latvijā.

Pirms koncerta mēs zīmējām plakātus un jutām satraukumu, redzot sabiedrībā plaši pazīstamus cilvēkus, koncerta laikā atbalstījām dalībniekus fanu zonā, vērojām, kā notiek tiešraides filmēšana, bijām aktīvi līdzjutēji! Liels bija mūsu pārdzīvojums uzzinot, ka telefona balsojuma rezultātus koncerta apmeklētājiem nerāda. Toties ar milzīgām ovācijām sagaidījām ziņu, ka grupa ”nu un” ieguvusi lielāko atbalstītāju skaitu, tātad – PIRMO VIETU!

Jauno mūziķu dzīve, kā arī sasniegumi šovā ir atkarīgi no atbalstītāju balsojuma. Pļaviņu novada bērni un jaunieši seko un dzīvo līdzi jaunā mūziķa Bordo jaunradei un ikdienas gaitām.

Mēs Didzi atbalstām, jo viņš ir mūsējais!