Starptautiskā bērnu aizsardzības diena 2012′

Kārtējā mācību gada beigas un klāt Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, kuru centra „Pepija” apmeklētāji  svinēja kopā.  Šī gada pasākuma moto bija: „ATSLĒGA –  Šī atslēga sargā tavu māju. Bet vai Tu sargā sevi un vidi sev apkārt?”

Pasākums sākas ar skaistām dzejas rindām par drošību.Pie mums viesojās „Latvenergo” pārstāvji, kuri  skolēniem uzsvēra elektroenerģijas būtisko nozīmi mūsdienu cilvēku ikdienā, taču vienlaikus atgādināja par nepieciešamību būt piesardzīgiem un atcerēties par drošības pasākumiem, lai jau savlaicīgi novērstu iespējamo nelaimi un lai spētu pasargāt no nevēlamām sekām – no elektrotraumām, no elektrības nepareizas lietošanas. Noslēgumā “Latvenergo” pārstāvji uzdāvināja skolēniem atstarotājus, novēlot būt modriem ikdienā.

Bērni spēlēja drošības spēli ar izpletni, noskatījās deju grupas uzstāšanos un piedalījās 11 punktu  Drošības Čekpointā.  Pasākuma turpinājumā bērni taisīja vasaras gardumu – augļu salātus, kā arī minēja krustvārdu mīklu un atbildēja uz pasākuma vadītāju āķīgajiem jautājumiem. Vēlāk visi mielojās ar rabarbera plātsmaizi, saņemot atzinības un pateicības  rakstus par vēlējumiem Pepijai, čekpointa piedalīšanos un pasākuma vadīšanu.

Liels paldies Ievai Skrabutenai, Megijai Dambergai un Sandrai Činkai par pasākuma organizēšanu un vadīšanu!