Nometnes “Pepijas Garzeķes piedzīvojumi’ 2012” 3.diena

Rīts solīja labu laiku, un tā arī notika. Pēc rīta apļa,  patikas un nepatikas kamola,  un tradicionālās himnu dziedāšanas visi nometnes dalībnieki devās brokastīs, bet pēc tām sākās šodienas nodarbība – radošā darbnīca –„ Krāsu spēles uz akmens”.  Tās laikā katrs nometnes dalībnieks apgleznoja kādu akmeni, kas turpmāk greznos pagalmu.

Rit trešā  nometnes diena un ir īstais laiks, lai nometnes dalībnieki viens par otru uzzinātu vairāk. Tādēļ skolotājas Tatjanas vadībā tika izspēlēta iepazīšanās spēle.

Pēc gardajām pusdienām, izmantojot saulaino un silto laiku, tika nolemts pēcpusdienu pavadīt  pie Odzes ezera. Tur bija jautri – gan peldēšanās (stingrā kārtībā), gan lielās dārza spēles riču-rača spēlēšana, gan futbola mačs. Bet varēja arī mierīgi baudīt siltos saules starus un gulšņāt zālītē.

Lieki minēt, ka svaigā gaisā apetīte ir lieliska un sarūpētais launags  šķita ļoti gards.

Atbraucot no ezera, dažus nometnes dalībniekus jau sagaidīja vecāki, bet liels bija viņu pārsteigums, kad bērni devās uz centru. Vēl jāpaveic  daži dienas darbiņi – jāuzraksta par šodienas piedzīvojumiem un jāiezīmē piedzīvojumu kartē.

Tā nu puse laika šī gada nometnē ir pagājusi – domāsim saulainas domas, lai rītdien laika apstākļi ir tik pat labvēlīgi kā līdz šim.