Mūsdienu deju grupas “POZITĪVS” gada jubilejas svinības

13. oktobrī, Pļaviņu novada kultūras centrā svinējām Pļaviņu novada jauniešu centra „Ideja” mūsdienu deju grupas „Pozitīvs” gada jubileju! Pļaviņās ir ļoti augsts tautas deju izpildītāju sagatavotības līmenis, savukārt mūsdienu dejas Pļaviņiešiem ir kaut kas vēl nepieredzēts.   Deju grupas „Pozitīvs” sastāvā ir 18 dzīvespriecīgas un aktīvas meitenes un atraktīvs sešgadnieks Artjoms, kuri savu brīvo laiku ar lielāko prieku pavada dejojot. Katra deja viņus apvieno, dod  lielu dzīves pieredzi, tādējādi padarot  dalībniekus stiprākus.

Pasākums „Pozitīvam gads” pulcēja  ap 60 dalībniekus no dažādiem rajoniem un pilsētām – Jūrmalas, Rīgas, Aizkraukles un Madonas novada. Skatītājus ar savu talantu priecēja:

* Timurs Junusovs -Jūrmala, deju stili: Hip Hop Newstyle, Breakdance, Popping.

* Mūsdienu deju grupa „Eksotika” – Rīga, vadītāja Irina Aronoviča

* “Amnesy Funk“- Aizkraukle, deju stils: Breakdance.

* „GEIZERU” deju grupa no Sarkaņu pagasta, Madonas novads, vadītāja – Līga Kuba.

* Mūsdienu un eksotisko deju kolektīvs “Pērles”, vēderdejas, vadītāja – Gunta Dreimane

* Mūsdienu deju grupa „Aliens”- Madona, vadītāja Ināra Cakule.

un mēs, ar 5 dejām- vadītāja Tatjana Zagorska un  horeogrāfe – Karina Zagorska

Uzstājās  dejotāji, kurus var sadalīt 3 grupās – iesācēji, pieredzējuši dejotāji un profesionāļi – kuri sniedza ieskatu dažādos deju stilos un nopelnīja skatītāju skaļus  aplausus, sveicot grupu „POZITĪVS” gada jubilejā.

Jau ir pagājis vesels gads, kopš jaunietes sanāca kopā, ar nodomu sevi pilnveidot, kustoties mūzikas ritmos un izbaudot deju stilu dažādību.  Nodarbībās ir gan deja, gan spēka treniņi, stiepšanās vingrojumi un akrobātika, kā arī tajās tiek iekļautas dažādu mūsdienu deju stilu horeogrāfijas. Grupas dalībnieces pašas izvēlējās deju grupas nosaukumu „POZITĪVS”, tā kā uzskata, ka viņas ir P-pozitīvas, O- optimisma pilnas, Z – zinātkāras, I – izpalīdzīgas, T – tiešas, Ī – īpaši enerģiskas,  V – veiklas, S – saprotošas. Gada laikā, mēs uzskatām,  daudz esam paspējušas, gan uzstāties Pļaviņu novadā un kaimiņu novados, gan meklējot pieredzi mūsdienu deju festivālos, gan pārgājienā ar sporta aktivitātēm. Visu var apskatīties filmā par mūsu darbības vienu gadu. (filma)

Mūsu deju grupas gada jubilejā mēs parādījām visiem, ka deja ir un būs vienmēr. Mūsdienu deja ir grūta un interesanta, tajā pat nav nekādu robežu. Jāver durvis uz dažādām pusēm, jāeksperimentē un  jābūt mūsdienīgam. Un mēs gribējām, lai skatītāji gūtu gandarījumu par to, ko mēs esam paveikuši dejojot.

Liels paldies deju grupas „POZITĪVS” tērpu atbalstītājiem!

 • SIA „Barts” Andris Bārtulis
 • SIA „SIMOLS” Normunds Vingris un Viktors Dudars
 • SIA „PĻAVIŅU DM” Viktors Morevs
 • SIA „Vēri-Z”  Gundars Zeips
 • SIA „Laktiņi K” Andrejs Kačkāns
 • Un, protams, arī pašu dejotāju vecākiem!

Pasākums bija rīkots sadarbībā ar deju grupas „POZITĪVS”  atbalstītājiem!

 • Pļaviņu novada dome
 • Hesburger
 • Narvesen
 • Spoki
 • Saldus pārtikas kombināts

Mēs ļoti priecājamies, ka mūs gada jubilejā atbrauca apsveikt grupas no dažādām Latvijas vietām. Mēs domājam, ka šī ir vislabākā dāvana svētkos – neaizmirstams vakars, jauni draugi un sadarbības partneri.

Deju grupas „POZITĪVS”  dalībnieki pateicās visiem par atbalstu, sadarbību un mīļiem sveicieniem!