Divu dienu pieredzes – apmaiņas ekskursija uz Kandavu ar centra “Pepija” atbalstu

Pļaviņu jaunieši no 30. novembra līdz 1. decembrim piedalījās interaktīvajā starppilsētu pasākumā „Slepenais projekts N” (Kandavas, Salaspils, Brocēnu un Pļaviņu jaunieši) Kandavas jauniešu centrā „Nagla”.
Lai varētu daudz ko paspēt apskatīt, nācās izbraukt diezgan agri. Mūsu pirmais pieturas punkts bija kinoteātris „Kino Citadele”, kurā mēs varējām skatījāmies filmas pēc pašu izvēles. Protams, varējām izbaudīt arī popkornu un citus saldumus. Ceļš turpinājās uz atpūtas centru „Bowlero”, kurā mēs pavadījām veselu stundu, spēlējot boulingu. Turpat netālu, ieskrējām paēst tirdzniecības centrā „Spice”.
Atbraucot uz jauniešu centru „Nagla”, mūs sagaidīja jaunieši no pašas Kandavas un arī Brocēniem. Pēc programmas mēs kopīgi piedalījāmies nakts trasē pa Kandavu, kur vajadzēja atrast 5 punktus un izpildīt uzdevumus, kā arī iepazīt Kandavu.
Pēc trasītes, pļaviņieši veiksmīgi prezentēja sevi un savu pilsētu, kā arī mūsdienu deju grupa „Pozitīvs” nodejoja vienu deju kā pateicību par sadarbību. Vakara turpinājumā mēs kopīgi gatavojām rosolu, skatījāmies filmu, spēlējām spēles un dejojām diskotēkā.
Nākamās dienas sākumā notika rīta rosme, visi kopīgi paēda brokastis, un mēs sākām gatavojāmies atpakaļceļam, jo tas turpinājās caur Jūrmalu, kur, sadarbībā ar diviem Jūrmalas jauniešiem, mēs apskatījām interesantas vietas – Jūrmalas dabas parku, Jūrmalas brīvdabas muzeju, Lielupi un, protams, arī pašu jūru.
Braucot uz mājām iebraucām atpūtas centrā „Lido”, lai izbaudītu vakariņas un piedalītos atrakcijās.
Pļaviņās iebraucām pēc septiņiem vakarā – noguruši, bet tas bija tā vērts!

Liels paldies mammai Karinai Gulbinskai, kura atbalsta mūsu ekskursijas un mūsu šoferītim Oļegam par pacietību un lielisku braucienu!