Valentīndiena

14. februārī jeb Valentīna dienā tiek svinēta mīlestības diena. Diena ir nosaukta par godu Valentīnam, mīlētāju aizbildnim. Mīlestības gaisotne bija jūtama it visur, protams, arī „Pepijā”. Visu nedēļu centra apmeklētāji strādāja radošajās darbnīcās, kurās bija iespējams tamborēt, veidot origami sirsniņas un apsveikumus saviem mīļajiem.

Bet ceturtdien, svētku  dienā bērni sajuta sirds siltumu un mīļumu ne tikai no centra darbiniecēm-Taņas un Evitas, bet arī viens no otra. Darbojoties radošajās darbnīcās, veidojot pārsteigumu konfekti un cepot garšīgās sirsniņvafeles, bērni pilnveidoja dažādas dzīves prasmes, piedomāja par sev tuviem, mīļiem cilvēkiem, kurus viņi vēlas iepriecināt, jo īpaši šajā dienā un, runājoties ar bērniem, visbiežāk dzirdētās atbildes bija vecāki, draugi, māsas, brāļi.

Kopīgajā komplimentu un labo vārdu aplī, mācījāmies iepriecināt viens otru, sakot kaut ko patīkamu, apskaujot vienam otru un, protams, pēc atbildīgā cepšanas darba, kopīgi baudījām fantastiski gardās sirsniņvafelītes.

Noslēgumā bērni varēja ļauties mūzikas skaņām un no sirds izdejoties.

Valentīna dienai ir sava burvība, bet atcerieties, ka šī diena ne ar ko daudz neatšķiras no pārējām mīlestības dienām. Sava mīlestība un rūpes par mīļoto, tuvo cilvēku ir jāizrāda katru dienu un, lai dāvātu ziedus, saldumus un mīļus vārdus, nav vajadzīga īpaša diena. Galvenais, lai tas nāk no sirds!

Jauko emociju gaisotnē, sakot paldies par kopīgu darbošanos, Taņa un Evita