Mūsdienu deju grupa „POZITĪVS” piedalās sacensībās Daugavpilī un Tukumā

21. martā (ceturtdien) deju grupas meitenes piedalījās 2. kārtas Latgales Mūsdienu deju kolektīvu radošajā konkursā, kurā piedalījās 52 deju grupas ar ļoti lielu pieredzi. Šo konkursu organizēja Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm. Deju grupai „POZITĪVS” pietrūka 1,7 punkti lai iegūtu 3. pakāpes diplomu. Grupas dalībnieces saņēma VISC pateicību, medaļu un gardas balvas.

24. martā (svētdien) grupa bija ielūgta uz Latvijas Mūsdienu deju draudzības sacensībām „Tukuma kauss 2013”. Sacensību mērķis bija popularizēt deju un kustību nozīmi cilvēka garīgajā un fiziskajā attīstībā, veicināt jaunu deju grupu veidošanu un iesācēju izaugsmes iespējas, kā arī jaunu mūsdienīgu deju formu un deju stilu attīstību.  Mūsu deju grupas māksliniecisko sniegumu novērtēja ar 5. vietu junioru grupā. Dāvanā meitenes saņēma draudzības kausu, spēles un 5. vietas diplomu. Sacensības organizēja Tukuma pilsētas modes deju studija „DEMO” ar domes pilsētas atbalstu.

Braucot no Tukuma, mēs uz neilgu brīdi apstājāmies pie jūras un arī atpūtāmies Rīgā.

Liels paldies par kārtējo sadarbību frizierei Karinai Gulbinskai par izveidotajām frizūrām un „make up” deju grupas meitenēm.

Liels paldies dejotāju vecākiem par atbalstu!