Vasaras virpulis

Mācību gads ir aizvadīts un beidzot varam sākt izbaudīt vasaras priekus kopā ar draugiem.

Arī Pepija  2013. gada 14.jūnijā aicināja savus draugus pie sevis ciemos, lai kopā iegrieztu saulaino „Vasaras virpuli”.

Vasara ir bērnu nopelnītais atvaļinājums, kura laikā atpūtīsimies, bet arī nepiemirsīsim par tik svarīgajiem drošības pasākumiem, kuri jāievēro gan vecākiem, gan bērniem.

„Vasaras virpulis” bērnu centrā „Pepija” aizsākās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsta palīga Intas Liepiņas stāstījumu par bērnu uzvedību un rīcību atrodoties pie ūdens, jo vasara bez ūdens priekiem nav iedomājama.

Bērni tikšanās laikā gan uzmanīgi klausījās, gan aktīvi uzdeva sev interesējošus jautājumus interesantajam ciemiņam.

Lai nostiprinātu dzirdēto, bērni kopā ar centra psiholoģi Evitu izspēlēja lomu spēli, kurā galvenā uzmanība arī tika veltīta bērnu drošībai vasaras brīvlaikā.

Vai brīvdienas būtu iedomājamas bez jaukām emocijām? Protams, nē! Radošajā darbnīcā ar Tatjanu ikviens pasākuma dalībnieks izveidoja savu pozitīvo cilvēciņu ar jauku novēlējumu savai vasarai un noslēgumā, visi kopā nogaršojām vasaras augļu garšīgo pārsteigumu.

Vasaras brīvlaiks ir pietiekami ilgs, lai tajā pagūtu paveikt brīnumainas lietas. Vasara ir laiks, kad mammām un tētiem ir uz brīdi jāapstājas, jāpārtrauc nebeidzamais skrējiens pa apli, ko veido darbs, ēst gatavošana, mājas uzkopšana un atkal darbs. Putekļu kārta grāmatplauktā neko nozīmīgu nemainīs, taču mūžīgā aizņemtība Tavās un bērna attiecībās gan.

Paskat, cik Tavs bērns jau IR liels!

Jautru un neaizmirstamiem piedzīvojumiem bagātu vasaru Jums visiem novēl Tatjana un Evita