Helovīnu ballīte

Helovīns ir Visu svēto dienas priekšvakars, 31. oktobra vakars. Šajā vakarā cilvēki (galvenokārt bērni) pārģērbjas par spokiem, raganām un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus. Tā ir ASV tradīcija, taču pamazām šī tradīcija tiek pārnesta arī uz citām valstīm, arī Latviju. Pie mums tā, galvenokārt, balstās uz bērnu vēlmi iegūt kādus saldumus.
Šajā gadā arī centrā „Pepija” bija Helovīnu ballīte, kura aizsākās ar sarunām par šīs dienas pirmsākumiem, protams, ar galveno varoni „ķirbi” fonā. Visi kopā izrotājām šo dārzeni, kā arī nogaršojām, pēc tam sekoja tērpu šovs/skate, jo bērni ar lielu atbildību bija piedomājuši pie sava vizuālā tērpa, lai būtu jautrāk un interesantāk.
Vēlāk uzspēlējām dažādas spēles, piemēram, „Raganu reiss”, „Veiklie tārpiņi”, „Ķirbju spēle”, „Tiec pāri spoku purvam”. Pēc atraktīvajām spēlēm kļuvām rāmāki un ļāvāmies dažādiem Spoku stāstiņiem no filmām, grāmatām, arī dažādām reālām dzīves situācijām un galvenais varonis ķirbis, atrodoties apļa centrā, uzmanīgi uzklausīja bērnu stāstīto.
Ballītes noslēgumā ikviens bērns saņēma garšīgu „Pepijas” Helovīnu konfekti.
Paldies bērniem par lielo aktivitāti, radošo pieeju un pozitīvajām emocijām un ballītes idejas autorēm par līdzdalību pasākuma noorganizēšanā.