Ziemassvētku brīnums

Ziemassvētki – brīnumu laiks! Mēs esam ļoti priecīgi par „VĒRI-Z” finansiālo atbalstu bērnu centram „Pepija”. Pateicoties šim atbalstam esam iegādājušies Ziemassvētku mākslīgo eglīti, kuru varēsim izmantot katru gadu Ziemassvētku laikā. Šobrīd eglīte jau priecē centra bērnus un viņu vecākus!
Paldies!

Atskatoties uz aizejošo 2013.gadu jāsaka, ka bērnu centram „Pepija” tas ir bijis ļoti radošs, izzinošs, pilnveidojošs, aktīvs un atraktīvs. Interesanti pasākumi, izglītojošas ekskursijas, Pepijas Garzeķes nometnes, radošās darbnīcas, dažāda veida sacensības, tikšanās ar zinošiem savas jomas profesionāļiem, pašu bērnu organizētajiem pasākumiem, ballītēm un vēl un vēl…
Kopā aizvadītas arī vairākas interesantas psiholoģijas nodarbības, kuru laikā izmantoti spēļu, rotaļu, mākslas, mūzikas elementi, attīstot savstarpējās komunikācijas, saskarsmes, sadarbības prasmes.
Jaunajā 2014. gadā vēlamies būt vēl radošāki un atraktīvāki, jo bērni ir tie, kuri liek mums nepārtraukti pilnveidoties un piedomāt pie tā, lai kopā būšana sniedz gandarījumu un nepagurstošu prieka sajūtu.

Ieklausies Ziemassvētkos!
Ieklausies sirdī!
Ieklausies mīlestībā!
Un glabā šo dziesmu sevī! Un tici!
Jo mīlestība paliek pie tā, kas tai tic.

Gaišus Ziemassvētkus un skaistāko Ziemassvētku sapņu piepildījumu!
Veselību, možu garu un sparu Jaunajā gadā!

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra Pepija
vadītāja
Tatjana Zagorska
un
psiholoģe
Evita Vaivode-Bērzkalna