Jūrnieks un Ziemassvētku vecītis kopā ar Pļaviņu DM darbinieku bērniem apmeklēja visus kontinentus

Katru gadu Ziemassvētkos un, tuvojoties Vecgada vakaram, ikvienā mājā, ikvienā ģimenē, kurā ir bērni, tiek gaidīts īpašs ciemiņš. Viņu sauc dažādos vārdos, dažādās pasaules zemēs – gan par Ziemassvētku vecīti, gan Salatēvu, gan Santa klausu… protams, ka vispirms viņš dodas pie tiem bērniem, kuri ir bijuši čakli un centīgi, bet tā kā viņam ir laba sirds, tad arī bērnus, kuri varbūt pavisam nedaudz padevušies slinkumiņam, viņš tomēr apciemo un izrunājas par Jaunā gada plāniem un iecerēm.

29.decembris Pļaviņu kultūras centrā bija prieka, smieklu un dažādu piedzīvojumu un pārdzīvojumu diena, jo ar Ziemassvētku vecīti tikšanos bija īpaši sarunājis SIA „Pļaviņu DM” valdes priekšsēdētājs Viktors Morevs  –  šo vecāku bērni, kuri strādā  šajā uzņēmumā.

Šoreiz tikšanās bija ne tikai ar Ziemassvētku vecīti, bet arī ar Jūrnieku, kurš ar savu kuģi bija iekļuvis nelielā vētrā. Tad nu visi kopīgi – kā bērni, tā viņu vecāki, kopā ar Jūrnieku un Ziemassvētku vecīti apmeklēja visus kontinentus, lai redzētu, kā tiek sagaidīts Jaunais gads. Dažos no kontinentiem tika apciemotas pat vairākas valstis. Ceļojums bija īpašs, jo varēja ne tikai paklausīties stāstījumu par svētku tradīcijām, bet arī pašiem bija iespēja izpildīt dažādus svētku rituālus, zīlēt laimi, iet rotaļās, un, protams, pateicoties dejotājām no mūsdienu deju grupas „POZITĪVS”, kuras sagaidīja ceļiniekus katrā kontinentā, arī padejot.

Kā vēsta sena gudrība – ciemos ir labi, bet mājās vēl labāk – tāpēc ceļojuma beigās pie savas skaisti rotātās eglītes bērni izpildīja savus sagatavotos priekšnesumus, fotografējās un izbaudīja svētku salūta priekus.

Lai laimīgs, veselības, prieka un panākumu bagāts Jaunais 2014. gads!