Sirsniņsvētki Pepijā

2014.gada 13.februārī bērnu centru PEPIJA apciemoja mīlestības Amori, lai radītu pirmssvētku sajūtas, gaidot Valentīndienu jeb Mīlestības svētkus. Ikviens mums mīļš cilvēks šajā dienā ir tiesīgs saņemt kādu smaidu, rūpīgi pagatavotu pārsteiguma dāvaniņu, labu vārdu, mīļu buču, jo mīlestības nekad nevar būt par daudz un jo sevišķi, pret mūsu mīļajiem līdzcilvēkiem, ģimeni, draugiem, skolasbiedriem, darba kolēģiem. Un tāpēc, arī Pepija bija parūpējusies, lai bērniem šī kopā būšana sniegtu pozitīvas emocijas, iemācītu ko jaunu, kā arī liktu aizdomāties gan par sevi, gan vienam par otru.

Sirsniņsvētku laikā bija gan radošā darbnīca, kuras laikā bērni varēja pagatavot jauku pārsteigumu sev mīļajiem, pilnveidojot dzīves prasmes, tika ceptas garšīgās vafelītes, neiztikām arī bez Valentīndienas āķīgajiem uzdevumiem un spēlēm. Bet vispozitīvākās emocijas visiem kopā sniedza atraktīvā Amora deja.

Svētkus ir jāprot svinēt un to mēs visi kopā mācamies. Uz mirkli apstādinot laiku, apsēžoties viens otram blakām, aizdomājāmies arī par labajiem vārdiem un komplimentu aplī, svētku noslēgumā, teicām komlimentus viens otram. Tas, patiesībā, nebija nemaz tik viegli, bet ir prasmes, kas jāattīsta un mēs to darijām.

Tā kā Amori bija ieradušies ar saviem Amorlokiem un mīlestības bultām, tas bērnos raisīja ļoti pozitīvas emocijas un ikvienam tika dota iespēja arī nofotografēties.

Amori, Tatjana Zagorska un Evita Vaivode-Bērzkalna, saka lielu  paldies bērniem par radīto prieku, atsaucību un smaidiem košajos Sirsniņsvētkos!