„ Gaidot 8. martu”

Marta mēnesis, bērnu centrā „Pepija”, aizsākās ar īpaši radošu atmosfēru. Nedēļas laikā, kopā ar centra vadītāju, visi interesenti pārbaudīja savu prasmi ziedu veidošanā no krāsainiem baloniem. Pat ciemos uz centru, trešdien, 5. martā bija atbraukuši bērnu  pulciņš no Vietalvas pagasta, lai kopā padarboties radošajā darbnīcā.  Darbošanās process sagādāja daudz un dažādas emocijas: kādam nācās stāties pretī savām bailēm, kādu iepriecināja garāmgājēju ziņkārīgie skatieni, dodoties mājās ar izveidoto balonu ziedu, kādam tas bija zināms spēka treniņš, gana ilgu laiku darbojoties ar balonu pumpi, bet skatoties uz paveikto, pāri visam, mirdzošas acis, smaidošas sejas un gandarījums.

Bet, radošajā darbnīcā, ar centra psiholoģi, pavasara ziedu motīvs rotāja īpaši izveidotus svētku trafaretus. Bērniem nācās piedomāt pie gaumīga dāvanas noformējuma, būt akurātiem, rūpīgiem un centīgiem, lai dāvanas saņēmējam būtu patiess prieks.

Dāvanu saņēmējas, galvenokārt, bija māmiņas, bet netika piemirstas arī vecmāmiņas, māsas un māsīcas. Arī krustmātēm, svētkus gaidot, bija īpaša loma.

Lai bērnu dāvanas iepriecina!