Otrās grupas vasaras nometnes “Pepijas Garzeķes piedzīvojumi, 2014” 1.diena

Kad pirmās šīs vasaras siltās dienas ir atnākušas, Pepijas centrā atkal rosīgs noskaņojums. Darbu uzsāk 2014. gada bērnu vasaras nometnes  „Pepijas Garzeķes piedzīvojumi – 2014”  otrā   grupa. Nometnes dalībniekus sagaida vadītājas Tatjana, Jolanta, Evita un Silga. Lai šī nometne varētu notikt, sakām LIELU PALDIES tās atbalstītājiem –  SIA”Hanza Elektro”, SIA „Laktiņi”, SIA „Likra”, SIA „Vēri-Z”, SIA „Krauss”, SIA „Helmis- Auto”, SIA „Dolomīta materiāli”, veikalam „Oāze”.

Piecu gadu laikā nometnē ir izveidojušās tradīcijas, piemēram, katru rītu uzsākt ar Pepijas centra himnu, kas tās klausītājos un dziedātājos  rada divējādas izjūtas- gan skumjas par to, ka bērnība ir tālā pagātnē, gan prieku, par to, ka vēl ir laiks, lai izjustu visus bērnu priekus.

Lai nometnes darbs ritētu organizēti, nepietiek ar vadītāju izdomātām aktivitātēm vien, dalībniekiem ir jāiepazīstas ar  kārtības noteikumiem, jāsadala pienākumi, jāizveido komandas. Un tā šajā nometnē darbosies komandas:

  • „Zibens” – Andrejs Tomass, Ralfs, Anastasija, Ričards, Artjoms, Anželika;
  • „Zaļie kaķi”- Zakaria, Markuss, Annija, Krista, Patrīcija, Diāna;
  • „Varavīksne” – Katrīna, Evelīna,  Adrians, Beāte, Helmuts, Asnāte, Evelīna Paula;
  • „Eži” – Aivis, Rēzija, Andris, Herta, Elīza, Gvido.

Lai nometnes dalībniekiem būtu spēks, par garšīgām brokastīm, pusdienām un launagu rūpēsies SIA „Savija” kafejnīcas kolektīvs un arī šī sadarbība ir ļoti veiksmīga jau vairākus gadus.

Lai nometne būtu interesantāka, ir ieplānots doties tuvākos un tālākos izbraucienos. Pepijas vadītājas un dalībnieki ir pārliecinājušies, ka Pļaviņu novada domes šoferītis Oļegs ir ļoti pacietīgs un atsaucīgs. Vēl jo lielāks prieks ir par to, ka 5 gadu jubilejas nometne var doties izbraucienos ar jauno Pļaviņu novada domes autobusu.

Tā kā 7.jūlijs bija pirmā nometnes otrās grupas  diena, tad sākumā visi dalībnieki iepazinās, sasveicinājās un iepazinās ar dienas kārtību.  Šī gada nometnes sākumā pārsteigumu sagādāja vietējā raganiņa Ragnija, bet ar labu vārdu var panākt daudz, tāpēc pēc karoga pacelšanas un brokastīm bija jāstrādā radošajās darbnīcās, jāveido piespraude no dabas materiāliem, jānoklāj ar krasām akmeņi pagalmā. Darbiņi tapa lēnām un rūpīgi un nemanot bija pienācis pusdienlaiks. Kad saule bija pakāpusies augstu debesīs, bērni izbaudīja savu pirmo darbadienu Pļaviņu  kokaudzētavā. Paldies atsaucīgajam kolektīvam un tā vadītājai Agitai par sagādātajām dāvanām.

Ja vasarā ir karsts laiks, tad neiztrūkstošs dienas elements ir peldēšanās, un ir tik labi, ka mums ir pašiem savs baseins.  Jautrās spēles mijās ar peldēšanos, launadziņš svaigā gaisā bija tieši laikā, lai pietiktu spēka kājām atgriezties centrā, kur bērnus jau sagaidīja vecāki.