Otrās grupas vasaras nometnes “Pepijas Garzeķes piedzīvojumi, 2014” 7.diena

Rīts ir sācies ļoti mierīgi, bet spriedze pieaug ar katru mirkli, jo šodienas galvenais uzdevums ir sagatavoties noslēguma pasākumam. Ar lielu pacietību bērni atkārtoja gan kustības, gan dziesmas, gan dejas, kas tika gatavotas visu nedēļu. Pirms koncerta nelielu pārbaudījumu vecākiem bija sagatavojusi Pepijas draudzene Ragana Ragnija un, noskaidrojusi klātešo saistību ar  klātesošo publiku, aicināja bērnu sākt uzstāšanos. Un koncerts izdevās ļoti jauks, tas gan aizkustināja, gan iepriecināja visus klātesošos. Pirmo reizi nometnes vēsturē tika izveidots Pepijas koris, kuram dziesmu “Joka pēc alfabēts” izpildīt palīdzēja un ģitāru piespēlēja Katrīnas  brālis Edgars. Visi bērni saņēma apliecinājumu par dalību nometnē, bet īpaši tika godināti nometnes “piecgadnieki”- Markuss, Beāte, Krista, Anželika, Helmuts.  Viss labais reiz beidzas arī nometnes laiks tuvojās izskaņai. Bet lai piedzīvotu šīs emocijas un bērniem noorganizētu gan ekskursijas, gan dažādas aktivitātes bija jāsameklē atbalstītāji un sponsopri.  Paldies!

* SIA „Krauss” un personīgi Jānim Valertam

* SIA „Laktiņi” un personīgi Andrejam Kačkānam

* SIA „Pļaviņu DM”un personīgi Viktoram Morevam

* SIA „Hanza-Elektro” un personīgi Aivim Ščerbinskim

* SIA „Vēri-Z”un personīgi Gundaram Zeipem un Ausmai Zeipei

* SIA „Svarēni”un personīgi Norai Jākobsonei

* SIA „Likra” un personīgi Aldim Līcītim

* SIA „Helmi-Auto” un Vītolu ģimenei

* Luksu ģimenei

Nometnes ikdiena nebūtu iedomājama bez labiem cilvēkiem, kuri gan šajā laikā veica darba pienākumus, gan palīdzēja labu nodomu vadīti:

* Paldies Elitai Kaņepējai par pozitīvo un izzinošo laiku Pļaviņu novada Zaļajā tirgū

* Paldies Aivaram Bardovskim par sadarbību

* Paldies Raimondam Spēkam par pārsteigumu bērniem

* Paldies Pļaviņu novada domes šoferim Oļegam Drabovičam par optimistisku noskaņojumu visas nometnes laikā

* Paldies jauniešu centra „Ideja” vadītājai Inārai Upeniecei par sadarbību un piedāvātajām iespējām izmantot centra inventāru

* Paldies Andrejam Sīmanim par muzikālo noformējumu

* Paldies Maksimam Magičam par palīdzību nometnes aktivitāšu organizēšanā

* Paldies Ivetai Krastiņai par oriģinalitāti un izdomu.

Pasākuma noslēgumā nometnes vaditājas Silga, Jolanta un Evita teica pateicības vārdus par radošu un veiksmīgu sadarbību Tatjanai un pēc tam, kad visi pasākuma dalībnieki bija jau devušies mājās, pagalmā tika iestādīts  daiļais pīlādzis, kas turpmāk sargās centra labklājību. Pieci gadi kopš nometnes sākuma un 7 nometnes šajā laikā- ražīgs darba periods, pozitīvas emocijas, lieliska pieredze. Atliek vien novēlēt visiem visu nometņu dalībniekiem un vadītājiem veiksmi un labu veselību un cerēt, ka nometnes organizēšana  bērniem Pļaviņu novadā tiks turpināta un pilnveidota. Lai dzīvo Pepija un viņas draugi!