Novusa četrcīņas spēle

5. septembra pēcpusdiena sākās bērniem ar pārsteigumu! Pateicoties nesen atklātajai „Picotavai” mūsu pilsētā, bērniem bija iespēja nogaršot četru veidu picas.

Visi skolēni bija aicināti attīstīt savas intelektuālās spējas un piedalīties rīkotajā novusa četrcīņas spēlē. Sacensību mērķis: popularizēt skolēnu vidū galda spēles – novusu (ar jauniem noteikumiem – kur spēlē vienlaicīgi četri spēles dalībnieki).Spēle bija ļoti azartiska. Dalībniekiem bija jāzina un precīzi jāievēro visi novusa spēles noteikumi.  Viņiem bija tiesības griezties pie spēles organizatora Maksima Magiča, kurš jau ne pirmo reizi organizē šīs sacensības, ar lūgumu vai paskaidrojumu jautājumos, kas radušies spēles gaitā.

Kā jau katrā sporta veidā, arī novusā nepieciešama veiksme. Skatoties un vērojot katru dalībnieku, pārējiem apmeklētājiem bija liela vēlme atbalstīt visus spēlētājus.

Sacensību kopvērtējumā vietu ieguvēji saņēma medaļas un diplomus, bet tie, kuri piedalījās, pateicības rakstus ar saldumiem.

1. vieta – Ričards Pogodins 4.a klase

2. vieta – Ņikita  4.a klase

3. vieta – Kristīne Liepiņa 4.b klase

Pateicības par spēli saņēma:

Kaspars 4.b kl., Matīss 4.b., Jānis 2.b. kl., Adrians 4.b kl., Artjoms 2.b., Elīza 5.b kl., Dmitrijs 5.a kl., Kristaps 1.b kl., Elīna 6.b kl., Zita 5.b., Daniels 5.b kl.