Rudens čekpoints 2014

28.oktobris, skolēnu rudens brīvlaiks, brīnišķīga, saulaina diena! Šāda diena ir tieši kā radīta, lai centrā „Pepija” notiktu „Rudens čekpoints 2014”.

Čekpoints  „Pepijā” ir jau kā tradicionāla aktivitāte, taču bērniem tā aizvien patīk un viņi šo pasākumu gaida ar lielu prieku un nepacietību. To pierāda dalībnieku skaits, kuri vēlas piedalīties un izspēlēt šo spēli. Šoreiz čekpointā piedalījās 28 dalībnieki, no kuriem izveidojās piecas spēcīgas komandas.

Kā pirmais uzdevums komandām bija jāizdomā komandas nosaukums un jāizvēlas komandas kapteinis. Komandu nosaukumi bija: „Ātrie”, „Spociņi”, „Lauvas”, „Veiklais piecinieks” un „RC kola”.

Komandām pirms lielā starta bija jāatmin krustvārdu mīkla. Komandai „Ātrie” šis uzdevums bija tīrais nieks, kurai pēc laika sekoja arī pārējās komandas.

Tad visi devās ārā uz sen gaidīto čekpointa spēli. Dalībniekiem, noteiktā teritorijā bija jāatrod dažādi priekšmeti, bet, lai tiktu pie konkrētā priekšmeta meklēšanas, komandai vispirms jāatbild uz uzdoto jautājumu, kas norāda uz konkrēto priekšmetu. Visām komandām nācās „pasvīst” gan domājot atbildi uz āķīgajiem jautājumiem, gan meklējot rūpīgi paslēptos priekšmetus. Šajā aktivitātē cīņa bija līdzīga starp komandām „Spociņi” un „Lauvas” un arī pārējās komandas centās neatpalikt no līderiem.

Kā noslēguma uzdevums komandām – no burtu jucekļa izveidot teikumu. Visveiklākie uzdevumā izrādījās „Spociņi”, taču ļoti labus rezultātus uzrādīja arī komanda „RC kola”, kurā bija apvienojušies vismazākie dalībnieki un komanda „Veiklais piecinieks”. Saliekot burtiņus pareizajās vietās, izveidojās teikums „Tiksimies Helovīnos!”.

Pēc saspringtās domāšanas un aktīvās skriešanas visi devāmies uz pankūku cepšanu. Bērni varēja piedalīties, gan mīklas jaukšanā, gan cepšanā un, protams, arī ēšanā. Kamēr bērni cepa pankūkas, tikmēr tika apkopoti sacensību rezultāti par visiem uzdevumiem kopā.

Sacensībās 1. vietu ieguva komanda „Spociņi”, 2. vietu „Lauvas”, 3. vietu „Ātrie”, 4. vietu komanda „Veiklais piecinieks” un 5. vietu „RC kola”. Visas komandas tika apsveiktas un apbalvotas!

Un tad tika baudītas pašu ceptās pankūkas, kuras kopā ar ābolu un kanēļa ievārījumu garšoja tik burvīgi!

Diena bija skaista, prieka un emociju pilna!

Lai mums kopā tādu būtu vairāk un vairāk – TIKSIMIES HELOVĪNOS!