Konkurss „Es esmu gudrāks pats par sevi” centrā „Pepija”

Domāšana, prātošana, iztēles veidošana jeb, vienkārši, prāta asināšana – tieši šādas aktivitātes 29. aprīlī varēja izbaudīt centra „Pepija” apmeklētāji.

Pirmo reizi centrā „Pepija” notika konkurss „Es esmu gudrāks pats par sevi”. Konkursā kopā piedalījās 21 dalībnieks, no kuriem tikai divas bija meitenes. Dalībnieki bija no 1.līdz 6.klasei.

Konkursā bija trīs kārtas. Pirmajā kārtā katram dalībniekam bija jāatbild uz trīsdesmit ļoti grūtiem un sarežģītiem jautājumiem. Jautājumi bija par dažādām tēmām. Tad labākie dalībnieki ar lielāko punktu skaitu startēja otrajā kārtā un vēl labākie piedalījās finālā.

Par finālistiem kļuva septiņi dalībnieki, no kuriem 1. vietu ieguva Artis Miltiņš 3.b klase, Nikita Skrimbls 4.a klase, Ričards Pogodins 4.a klase un Matīss Vasks 4.b klase, bet 2. vietā palika Artjoms Zagorskis 2.b klase, Endijs Lasmanis 1.b klase un Adrians Kaugers 4.b klase.

Neskatoties uz to, ka jautājumi bija tiešām grūti un sarežģīti (pat pieaugušo līmenī), bērni ar tiem tika galā ļoti labi. Iespējams tā bija veiksme, varbūt intuīcija, bet varbūt tomēr tās bija zināšanas!?! Uz šo jautājumu zina atbildi tikai katrs dalībnieks pats.

Liels paldies visiem bērniem par pacietību un piedalīšanos un apsveicam uzvarētājus, kuri ir „gudrāki paši par sevi”!