Deju grupas „CRISTAL” pārgājiens

Mūsdienu deju grupa „CRISTAL” 9. jūnijā devās pārgājienā pa Pļaviņu novada skaistākajām vietām. Pārgājiena mērķis bija popularizēt aktīvu dzīvesveidu, ļaujot izaicināt sevi pašu ikvienam.

Pārgājiena sākuma pirmais punkts bija daiļdārzs “Dzeņi”. Saimniecībā bija iespējams apskatīt interesantas no sūnām veidotas figūras, skaisti iekoptu dārzu, kas vasarā pārsteidz ar savu krāšņumu, kā arī, dejotāji spēlēja dažādas dārza spēles. Liels paldies daiļdārza saimniecei Irēnai par jauko ekskursiju skolēniem.

Pārgājiens turpinājās uz Līdaces ezeru, kur mēs cepām desiņas un peldējāmies ezerā.

Dejotāji jau kā gadu dejo jaunajā sastāvā – visi ir sapulcējušies, lai iedvesmotos, attīstītos, mācītos un priecātos! Kustēties mēs visi mākam jau no dzimšanas, bet, lai šo kustību iemācītos pārvērst dejā, ir vajadzīga palīdzība, padoms un iedrošinājums.

Gada laikā dejotāji nodarbībās attīstījuši muzikalitāti, ritma sajūtu, kustības koordināciju un spēju pārvaldīt savu ķermeni. Dejojot katrs grupas dalībnieks veido savu personību, iegūst draugus un mācās strādāt komandā. Pēc nodarbības dejotājam rodas gandarījuma sajūta par katru iemācīto deju soli.

Liels paldies Sandai Vīksnai (Annijas Vīksnas mammai) par savu piedāvāto palīdzību šajā dienā, pavadot laiku kopā ar mums!

Mēs par veselīgu dzīvesveidu!