Pasaules Miera skrējiens 2015′ Pļaviņās

Jūnijā, cauri Latvijai devās pasaules Miera skrējiena Eiropas posma dalībnieki. Skrējiens tiek rīkots kopš 1987. gada, tā aizsācējs ir domātājs, mākslinieks un atlēts Šrī Činmojs. Skrējienā piedalās starptautiska komanda 10 cilvēku sastāvā, dalībnieki ir no Krievijas, Kazahstānas, Ukrainas, pat Brazīlijas un Latvijas.

27. jūnijā skrējiena dalībnieki šķērsoja Pļaviņas. Centra „Pepija” apmeklētāji atbalstīja šo veselīgā dzīvesveida pasākumu un piedalījās  Miera skrējienā, kā komanda, kuru savu startu sāka no Krustpils un Pļaviņu novada robežas līdz pat pašam bērnu centram Daugavas ielā 50. Miera skrējiena komandas dalībnieki savukārt klātesošos iepazīstināja ar pasākuma ideju, aicinot ikvienu paņemt rokā stafetes lāpu un ar labām domām nodot to cits citam, kā tas noticis visā jau veiktajā ap 1500 kilometru ceļā, stiprinot draudzību starp cilvēkiem un līdz ar to – mieru pasaulē.

Paldies centra „Pepija” apmeklētājiem:  Artūram Parmonam, Elīnai Leldei Petjukevičai, Laurai Sevko, Evijai Miltiņai, Līgai Liepiņai, Annijai Viksnai, Lindai Kudrjavcevai, Ancei Vēzei, Gunai Elītei, Madarai Bogatskai, Helmutam Vītolam, Rihardam Bojāram, Mārtiņam Zeipem, Everitai Megijai Ružai un Kristai Stūrei par komandas saliedētību un  kopīgo skrējiena būtību.