Heijā, hopsā! Spēļu pēcpusdiena centrā „Pepija”

Ir sācies jaunais 2015./2016. mācību gads ne tikai skolās, bet arī mūsu jautrajā, radošajā, aktīvajā un atraktīvajā centrā „Pepija”. Turpinām darbu visi kopā!

Atklājot jauno mācību sezonu 11.septembrī, mēs to uzsākām ar spēļu dienu. Visi, kas bija ieradušies, varēja piedalīties prātu asinošās, veiklību pārbaudošās un vienkārši laba laika pavadošās spēlēs. Šajā dienā vissvarīgākais bija komandu darbs, jo tieši šī spēja mūsos ir jāattīsta visvairāk, lai kopā viens otram palīdzot varētu labi un izglītojoši pavadīt brīvo laiku!

Kā vēl viens svarīgs notikums šajā dienā bija JIC „Ideja” dzimšanas diena. Centra „Pepija” bērni kopā ar vadītāju Tatjanu, bija sarūpējuši sulīgu un garšīgu pīrāgu, kuru ar dziesmu pasniedzām centra JIC „Ideja” vadītājai Inārai Upeniecei un jauniešiem. Daudz laimes un izturības!

Arī centra „Pepija” dalībniekiem bija sarūpēti ābolu pīrāgi, kurus bērni cepa paši. Saņemot gabaliņu pīrāga, katram vajadzēja novēlēt sev vai kādam citam vēlējumu jaunajam mācību gadam. Lai visi vēlējumi piepildās!

Paldies JIC „Idejai” par virtuves izīrēšanu. Kā arī, paldies Artim un Jānim Lapiņiem par āboliem!

Lai visiem Jums un Mums veiksmīgs un izzinošs jaunais mācību gads!