Mīļošanās diena

Bez mīlestības nedzīvojiet,

Bez mīlestības viss ir mazs!

Bez mīlestības dūmo krāsnis

Un maizi negriež nazis ass.

Kas ir MĪLESTĪBA?Mums katram noteikti nāk galvā dažādas domas un skaidrojumi par šī vārda jeb izpausmes nozīmi un pielietojumu mūsu katra dzīvē. Viens varbūt domā, ka tā ir draudzība, cits, ka labestība, vēl cits, ka kopā būšana un labu darbu darīšana un tā tālāk un tā tālāk. Ziniet, jā – mīlestība ir viss, viss kas mums ir apkārt – gan darbs ko mēs darām, gan cilvēki kas mums ir blakus, un viss, viss pārējais, ja tas mūsos raisa prieku un smaidu uz lūpām.

Arī mēs centrā „Pepija” Valentīndienas noskaņas cenšamies radīt katru dienu, bet par godu šai dienai tā īpaši sākām gatavoties un gaidīt Valentīndienu jau kādas divas nedēļas pirms 14.februāra, kur dekorējām logus un telpas ar sirsniņām.

Centrā „Pepija” tika izveidota Valentīndienas pastkastīte. Katram apmeklētājam bija iespēja no 1. līdz 12.februārim ar šī pasta palīdzību sagatavot un nosūtīt vēstuli ar vēstījumu, vēlējumu, pārdomām, zīmējumu jeb vienkāršu, sirsnīgu un mīļu vārdu kādam savam draugam, draudzenei utt. Ļoti liels prieks, ka bija tādi bērni, kuri tiešām centās un uzrakstīja pat vairākas vēstules. Vēstules tika izdalītas saņēmējiem 15.februārī. Saņēmēji bija ļoti, ļoti iepriecināti.

Pirmo reizi centrā tika noskaidrots „VALENTĪNA TOP 5”, kuras mērķis ir rosināt bērnos censties būt labākam, sirsnīgākam un darīt labus darbus citiem. Visiem centra apmeklētājiem bija jāpadomā un jāizvirza atbilstošākais dalībnieks kādai no piecām nominācijām. Izvirzītās nominācijas un titula ieguvēji:

1. Komplimentu oligarhs – Sabīne Lasmane 5.a klase;

2. Draudzīgākā spēle vai nodarbe – HALLI GALLI;

3. Draudzīgākais un sirsnīgākais apmeklētājs centrā – Lelde Pitjukeviča 7.b klase;

4. Centra „Pepija” mīlas jeb romantiskākā dziesma – „Es gribu kā bērns vēl just”;

5. Mīļākā rīcība (cilvēks un tā rīcība) – Lelde Pitjukeviča 7.b klase.

Apsveicam un novēlam arī turpmāk būt titula cienīgiem!

15.februārī centrā „Pepija” notika pasākums ar tematiku Valentīndiena jeb „Mīļošanās diena”. Šī diena bija draudzīga un jautra. Mēs viens otram teicām komplimentus, draudzējāmies un spēlējām spēles. Paldies Mairai Salietei no 7.a klases par sagatavoto uzdevumu!

Mīlēsim un cienīsim viens otru arī turpmāk!