NOVUSSA un CARROM sacensības

No 17. līdz 25. februārim, veselas 5 dienas, centrā notika CARROM un NOVUSA sacensības. CARROM – tas ir pirkstu novuss, kuras spēles gaitā, katram spēlētājam pamīšus jāveic sitieni pa ripām.Sitieni tiek veikti ar roku. NOVUSS ir spēle, kurā ripas jāsit ar novusa kijām. Katrai spēlei ir savi noteikumi, ar kuriem bērni jau ir iepazinuši jau iepriekš.

Šīs spēles attīsta bērnos tādas īpašības kā mērķtiecību, pacietību, uzmanības koncetrāciju, precizitāti, komunikācijas iemaņas, kā arī stiprina komandas garu. Šīs spēles ir lielisks laika pavadīšanas veids, ar ko nodarboties brivajā laikā. Spēlē piedalijās 20 centra apmeklētāji, kuri aizrautīgi spēlēja šīs spēles. Pēc apkopotajiem datiem ir iegūti rezultāti un bērni tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un pateicības rakstiem.

Šo spēļu rezultāti ir:

Pateicības par piedalīšanos CARROM un NOVUSA sacensībās!

Nastjai Oborotovai 5.b kl., Keitai Aizporietei 5.b kl., Danielam Pogodinam 7.a kl., Rolandam Cvetkovam 7.a kl., Zitai Jansonei 6.b kl., Evaldam Jansonam 4.a kl., Ričardam Frejam 7.b kl., Danielam Sakovičam 1.a kl., Malvīnei Sakovičai 5.a kl., Artūram Abdrazokovam 1.a kl., Edgaram Osipovskim 2. b kl., Vilmāram Apolonam 5.b kl., Kārlim Liepiņam 5.a kl., Leonam Ģipam 5.b kl.

CARROM spēles godalgotās vietas:

1.vieta – Ričardam Pogodinam 5. a kl.

2.vieta – Nikitam Skrimblim 5.a kl.

3.vieta – Jānim Stepānam 7.a kl.

NOVUSSA spēles godalgotās vietas:

1.vieta – Viktorijai Smerjotkinai 7.b kl.

2.vieta – Ričardam Pogodinam 5. a kl.

3.vieta – Nikitam Skrimblim 5.a kl.

Paldies visiem speles dalībniekiem par pacietību! Vēlamies turpināt attīstīt šo spēļu iemaņas brīvajā laikā centrā…..