Brīvprātīgais darbs brīvdienās centra „Pepija” apmeklētājiem „Mailēs”

Centrs „Pepija” tika uzaicināti piedalīties sporta kluba „Vietalva” rīkotajā talkā Vietalvas pagasta „Mailēs”. Centra „Pepija” apmeklētāji ar savu un vecāku piekrišanu sestdien, 14. maijā devās uz malkas talku veikt brīvprātīgo darbu.

Brīvprātīgais darbs – tas ir, ka bērni savā brīvajā laikā, sestdienā, iesaistījās malkas talkā un darbu veica pēc savas gribas. „Mailēs” . Mēs visi kopā vedām, nesām un krāvām malku šķūnītī, lai ziemā būtu silti. Kā arī ik pa brīžiem apguvām arī dārznieka prasmes un iemaņas uzrokot, ravējot, ļoti precīzi stādot un laistot puķes puķu dobē. Vēl tika sakārtota teritorija, gar upi lasot no kokiem sakritušos zarus un slaukot bruģi no smiltīm.

Kad visi darbi bija pabeigti, tad, protams, bija prieks par padarīto smago darbu. Darbs nebija viegls, bet visa diena pavadīta svaigā gaisā un jaukā atmosfērā dod enerģiju un sirdij prieku!

No plkst. 9.00 līdz 15.00 ar nelieliem atpūtas un izklaides brīžiem talkā piedalījās – Artjoms Zagorskis 3.b klase, Evalds Valdis Jansons un Markuss Jablonskis 4.a klase, Ričards Pogodins un Nikita Skrimblis 5.a klase, Līga Liepiņa, Linda Kudrjavceva 7.a klase, Daniels Pogodins 7.a klase, Rendija Dutkeviča un Evija Miltiņa 7.b klase, Markuss Molčanovs 7.e klase un Maksims Maģičs.

Mēs lepojamies par savu darba komandu un lietderīgo brīvā laika pavadīšanu kopā!

Paldies, jāsaka atpūtas bāzes „Mailes” saimniekam Arvīdam Pīpkalējam par iespēju piedalīties šāda veida darbā!

Liels paldies arī atpūtas bāzes saimniecītei Dzintrai par ļoti garšīgo frikadeļu zupu, kura deva spēku cītīgi turpināt iesākto darbu!

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra „Pepija” vadītāja Tatjana un radošās darbnīcas vadītāja Eva