Mūsdienu deju grupas „CRISTAL” 2 gadu jubileja

Ir pagājuši jau 2 gadi, kopš ir izveidota mūsdienu deju grupa „CRISTAL”, kura cenšas apgūt ko jaunu un interesantu, savos priekšnesumos iekļaujot visdažādākos deju stilus no hip,hop līdz show dejām.

Deju grupā darbojas Pļaviņu novada skolēni no 3. līdz 9. klasei, gan meitenes, gan puiši. Šo divu gadu laikā mēs esam viens otru iepazinuši un kopumā dejotājus varētu raksturot šādi: viscentīgākie, visdzīvespriecīgākie, visneatlaidīgākie, vissaprotošākie, vispacietīgākie, vissportiskākie, visaktīvākie u.t.t.

Kolektīvu vieno emocijas, azarts, mīlestība, talants, radošums un daudzveidīga horeogrāfija. Viņos vienmēr ir vēlme meklēt jaunas idejas, attīstīties un sevi nepārtraukti pilnveidot.

Kopš sākām nodarboties ar dejām, esam guvuši lielu pieredzi, piedaloties daudz un dažādos koncertos un pasākumos mūsu Pļaviņu novadā: Pļaviņu novada ģimnāzijā, Sporta laureāts, Ziemassvētku pasākumos ik gadu, pilsētas Neatkarības velobrauciena pasākumos, Neatkarības dambja skrējiena pasākumā, skolas pasākumos, Sporta bērnu sacensībās u.t.t. Tāpat esam piedalījušies dažādos pasākumos arī ārpus Pļaviņu novada teritorijas, kur esam guvuši arī atzinību un godalgotas vietas.

Iegūtas godalgotās vietas:

  • Rīgā, Maskavas namā Starptautiskajā skatuves mākslas festivālā „Art – Master 2015” ar DUETU – ieguva 1. laureāta pakāpi.
  • Mūsdienu deju konkursā „DANCE PARADE 2016”, Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē. Mūsu deju grupa piedalījās ar divām dejām kategorijā CHILDREN SHOW DANCE BEGINNERS – grupa „Shiny CRISTAL” ar deju „Eiforija”, kurā ieguva 3. vietu un JUNIOR SHOW DANCE BEGINNERS grupa „CRISTAL XL” ar deju „Karību jūras pirāti”- ieguva 2. vietu.
  • Piedalījāmies Latgales novadā festivālkoncertā Preiļos „Kad galvā pavasaris”, kur piedalijās ap 200 dejotāju mūsdienu žanrā.

Grupa ir draudzīgs un vienots kolektīvs, kas ne tikai trenējas dejotprasmē, bet veido arī kolektīva iekšējo dzīvi ar savām tradīcijām un aktivitātēm, piemēram, ekskursijas, pārgājieni, kopīgi pasākumi. Kolektīvā var sajust atbalstu, pozitīvu uzmundrinājumu un dzīvesprieku.

Noslēdzot kārtējo dejošanas sezonu, 1. jūnijā starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā apciemojām Salas novada, Sēlijas pagasta bāreņu nama „Līkumi” bērnus un sniedzām koncertu ar visām mūsu apgūtajām dejām.

Mēs pa šiem diviem gadiem priecājāmies par katru dejotāju, kas izmēģināja savas dejot prasmes mūsu komandā! Paldies visiem, kas izturēja: un tie ir: Laura Sevko (ar četru gadu pieredzi), Mārtiņš Zeps, Artjoms Zagorskis, Artūrs Parmons, Sabīne Lasmane, Keita Aizporiete, Nastja Oborotova, Guna Elīte, Līga Liepiņa, Lelde Petjukeviča, Rendija Dutkeviča, Eva Meļihova, Evija Miltiņa, Evita Meļihova, Maira Saliete, Linda Kudrjavceva, Melānija Usite, Daniels Pogodins, Amanda Andersone un Malvīne Sakoviča.

Liels paldies gribam teikt arī Karīnai Gulbinskai, kura brauca līdzi uz „DANCE PARADE 2016” Rēzeknē un ar savu friziermākslas talantu palīdzēja gatavot frizūras dejotājiem!

Paldies, visiem deju grupas bērniem un viņu vecākiem par ieguldīto laiku, pacietību un atbalstu! Kā arī PALDIES mūsu Pļaviņu novada domei un atbalstītājiem, kuri nešaubījās par dejotāju talantiem un atbalstīja ar apģērbu iegādi!

Paldies dejotājiem par kārtējiem mīļiem sveicieniem! Mīļš paldies visiem dejotājiem par to, ka Jūs bijāt, esat un būsiet! Novēlu visiem jauku un saulainu vasariņu un tiksimies atkal jaunajā sezonā – septembrī ar jaunām idejām, lielu gribasspēku un pacietību!

Pļaviņu novada mūsdienu deju grupas vadītāja – Tatjana!