Velo pārgājiens – ekskursija pa Pļaviņu novadu

Hei – hei, jaukā, saulainā vasariņa turpinās, un līdz ar viņu turpinās arī vasaras brīvlaiks!

Tieši brīvlaikā ieplānojām ekskursiju ar velosipēdiem pa Pļaviņu novadu. Tie drosmīgākie centra apmeklētāji, kuriem bija pieejams labā stāvoklī velosipēds un ar vecāku piekrišanu un drošības noteikumu ievērošanu, devās velo pārgājienā/ ekskursijā pa Pļaviņu novadu.

Dienas maršruts bija grūts un sarežģīts, ar saviem šķēršļiem un piedzīvojumiem. Ceļu izvēlējāmies drošāku – meža ceļus, lai būtu mazāka satiksme. Sākums bija no centra pagalma līdz Līdaces ezeram. Apskatījām apkārtni, iepazinām informāciju un protams, pirmajā stāvvietā kārtīgi iestiprinājāmies ar līdzi paņemto ēdienu un dzērienu. Ceļu turpinājām no Līdaces ezera uz Mežezeru – Odzes ezeru, Odzienas virzienā, kur mūs sagaidīja gan meži, gan lauki, gan peļķes un dubļi, un arī kalnu bija pietiekoši daudz. Nonācām uz Pļaviņas – Odziena šosejas uz krustojuma Koknese – Bērzaune. Tur bija norāde Pļaviņas 9km. Ievērojot drošības noteikumus velo pārgājiena dalībnieki sasniedza Mežezeru. Arī Mežezerā neiztikām bez peldēšanās, iestiprināšanās un jautrām spēlēm.

Kopējais ceļa attālums, ko veicām, bija apmēram 30 km. Ceļš bija garš un nogurdinošs, taču kopējās emocijas ir neaprakstāmas.

Dienas velo pārgājiens dod lielisku iespēju iepazīt Pļaviņu novada vietas!

Liels paldies visiem velo/pārgājiena dalībniekiem: Raimondam Zepam, Keitai Aizporietei, Nastjai Oborotovai, Amandai Andersonei, Nikitam Skrimblim, Endijam Lasmanim, Laurai Sevko, Leonam Fetkulinam, Tomam Aizporietim, Artūram Parmonam, Raivo Kaņepējam, Sabīnei Lasmanei, Jurim (no Madonas novada) un vismazākajiem dalībniekiem Simonai Lasmanei un Patrīcijai Zepai.

Visiem bērniem šis piedzīvojums ļoti patika un domājam, ka šāds pasākums noteikti tiks organizēts vēl.

Mēs esam par aktīvu dzīvesveidu Pļaviņu novadā!

Tā tik turpināt!