Deju studija „DANCE BEAT” pie mums ar Meistarklasi!

13. oktobrī 24 deju grupas „CRISTAL”, kuri turpina jau savu trešo sezonu un deju grupas „POZITĪVS” dejotāji kopā ar profesionāļiem apguva deju studijas „DANCE BEAT” meistarklases deju elementus. Meistarklasi vadīja deju studijas horeogrāfs Uldis Zvirgzdiņš un deju studijas aktīvais dejotājs Niks.

Deju studijas treneri tika uzaicināta uz Pļaviņu novadu ar mērķi – pieredzes apmaiņa, treniņa apguve profesionāļu pavadībā un sadarbības veidošana.

Dejotājiem visa nodarbības gaita tika pasniegta vienkāršā, visiem saprotošā deju valodā – deju elementi no Hip-Hop, kura stilā ir iekļauti dažādu deju stili, kā breaking, popping, locking un brīvā stila elementi. Treneri, atsevišķi dejotājiem parādīja un individuāli apmācīja dažādas kustības, lēcienus, breikus un griešanos, kā pielietot, lai šis dejas stils kļūst neformāls un eksplozīvs. Mācīja, kā pieskaņoties hip-hop mūzikas taktij un ritmam.

Otrās nodarbības laikā dejotāji iepazina deju stilu „House”, kurš ir klubu deja, kas tiek izpildīta ātrā tempā. Tas ir unikāls izpildīšanas stils, kas galvenokārt izpaužas vienmērīgās ķermeņa kustībās un dinamiskā kāju darbībā. Šī deja bieži vien ir improvizējoša, uzsvaru liekot uz ātriem un sarežģītiem soļiem, kas kombinēti ar plūstošām rumpja kustībām un ar floor work. „House” dejā uzsvars tiek likts uz veiklu ritma un frāžu atkārtošanos mūzikā, kam tūlīt seko sarežģītas kāju kustības.

Mūsdienu deja ir ideāls veids, kā izpaust radošās spējas. To raksturo dejotāja personības izpausmes, un deja nāk no dvēseles. Deja izpaužas ķermeņa kustībās un deju ritma sadzirdēšana.

Pēc Ulda analizētās nodarbības ir prieks strādāt un attīstīties tālāk, jo mūsu novada dejotāji esot labā līmenī!

Un mēs Pļaviņu novada dejotāji vēlamies, apmeklējot nodarbības īstenot savu sapni – pavadīt savu brīvo laiku dejojot mūsdienīgo stilu jaukā kompānijā pie labas mūzikas. Katrs dejotājs iemācās ļoti noderīgas īpašības dzīvei, kā darbu komandā, neatlaidību un sevis disciplinēšanu. Mudināsim sevi un savus draugus sevi pilnveidot dejā!

Meistarklase izdevās! Liels paldies Uldim un Nikam par patīkamu atmosfēru un foršām deju sajūtām! Un arī lielu paldies jāsaka „Dance Beat” horeogrāfei Dacei Zvirgzdiņai par uzsākto sadarbību šajā gadā kad nejauši satikāmies vasaras bērnu nometnes laikā!

 

Mēs esam par sadarbības turpināšanu!