Izglītojošā un pieredzes apmaiņas ekskursija centra „Pepija” apmeklētājiem

20. oktobrī, otrās dienas pusē, 25 centra „Pepija” apmeklētāji kopā ar dažiem vecākiem devās izglītojošā un pieredzes apmaiņas ekskursijā, pie kaimiņiem uz Madonas novadu.

Pirmais apmeklējuma punkts bija iepazīties ar jauno SIA Madonas Karameles uzņēmuma attīstību, kura savu darbību aizsāka 2013. gadā, apgūstot karameļu ražošanas praksi un iespējas tajās iestrādāt visdažādākos zīmējumus. Karameļu ražošanā netiek izmantotas sintētiskās izejvielas. Sortimentā ir dažādu augļu un ogu garšas, kuras papildina arī ķiploku un ingvera karameles. Karamelēs iestrādājot skaistus zīmējumus, tās tiek padarītas īpašas, piešķirot katrai no tām savu raksturu. Centra apmeklētāji pēc izglītojošās filmas par karameļu veidošanu, paši piedalījās karameļu darbnīcā, un katram bija dota iespēja uztaisīt un iesaiņot līdzņemšanai savas 4 karameles ar banānu un apelsīnu garšu.

Otrais apmeklējuma punkts bija ciemošanās Madonas bērnu un jauniešu centrā „Seko mums”. Centrā iepazināmies ar bērnu mērķtiecīgi brīvā laika pavadīšanas iespējām Madonas bērniem un jauniešiem. Redzējām, kā skolnieki spēlē uz bungām, darbojas radošajā programmā „Robotika”, kura aizrāva visus mūsu puišus, darbojas mācību pulciņā „Pepija”, kura darbība notiek virtuvē, un t.t. Liels paldies centra vadītājiem par uzņemšanu!

Trešais ekskursijas apmeklējuma punkts bija Madonas novada Bērzaunes pagasta bērnu un jauniešu centrs „Rīts”. Centra moto: „Ar sauli sirdī, rīts- sapņus piepildīs”. Šajā centrā arī iepazinām kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu Bērzaunes bērniem, kā arī tiek laipni aicināti arī citu pagastu un novadu bērni. Iepazināmies ar visām piedāvātajām telpām un ko var darīt katrā no tiem, brīvā laika pavadīšanu atbilstoši interesēm. Liels paldies centra vadītājai Anita Aizstrautai par kārtējo, laipno uzņemšanu pie sevis!

Mēs visi vēlamies sadarbības turpināšanu! Pēcpusdienas ekskursija mums izdevās- daudz iemācījāmies, daudz uzzinājām un daudz redzējām!

Paldies mūsu bērnu vecākiem Evai Zeipei-Mačai un Evitai Meilusei, ka bijāt kopā ar mums!