„Pepijā” ciemos jaunie draugi no Kokneses novada

25.oktobrī uzsniga pirmais sniedziņš. Kopā ar sniedziņu pie mums uz bērnu centru „Pepija” atbrauca ciemos Kokneses novada Iršu pagasta bibliotēkas 13 labākie bibliotēkas apmeklētāji. Daudzi bērni no viņiem bija jau bijuši mūsu centrā ekskursijā, bet gribēja atbraukt pie mums ciemos, lai izbaudītu centrā esošās spēles un pavadīt savu brīvo laiku lietderīgi.

Tā kā vairāki bērni centrā bija pirmo reizi, tad visi tika iepazīstināti ar centra darbību, jaunumiem un aktualitātēm. Tad visi devās baudīt spēļu virpuli. Bērniem ļoti patika spēlēt gaisa hokeju un galda futbolu. Meitenes aktīvi dejoja „Just Dance” dejas. Tāpat tika iepazītas un izspēlētas galda spēles „Ligretto”, „Mistakos” u.c. Radošākie un mākslinieciskākie bērni ar lielu prieku piedalījās radošajā darbnīcā „Krāsaini jautrais lietussargs”. Viņi savus lietussargus paņēma līdzi, lai arī savā pagastā ienestu košākas krāsas.

Visiem kopā darbojoties, viņiem atvēlētā brīvā laika pavadīšana paskrēja vēja spārniem. Tā kā visiem ļoti patika, tad mēs ceram, ka viņiem šāda brīvā laika pavadīšanas iespēja pie mums centrā būs vēl un vēl.

Mēs ļoti priecājamies uzņemt ciemos ikvienu bērnu un dalīties ar to kas mums ir, jo bērni ir mūsu nākotne!

Paldies, ka bijāt kopā ar mums!

Vēlāk, mūsu centra apmeklētāji Artūrs Parmons un Toms Aizporietis priecājoties par sniegu uzcēla pirmos sniegavīrus! Malači!