Konkurss “Helovīnu mandalas”

Mandalas ir spēcīgs instruments, ko cilvēks var izmantot savā labā dažādiem nolūkiem – sevis izzināšanai, garīgai un fiziskai dziedināšanai, pašattīstībai un izaugsmei, meditācijai u.c. Tāpēc, lai bērni varētu pēc iespējas vairāk radoši veidot savu domāšanu, tika izsludināts konkurss mandalu krāsošanā.

Tā kā oktobra beigas ir Helovīnu laiks, tad arī tēma tika izvēlēta atbilstoši helovīniem. Ar Helovīniem saistās visādas briesmīgas lietas – jo spocīgāk un bailīgāk, jo labāk. Taču vērojot bērnu krāsotās mandalas, var vērot dažādu krāsu buķeti, ne tikai melnas un drūmas krāsas, bet krāsainas un gaišas.

Mandalu krāsošana centrā “Pepija” notika no 24. oktobra un ilga divas nedēļas, jo bērnu atsaucība bija ļoti liela. Krāsoja gan mazi bērni, sākot no 6. gadu vecuma, gan arī lieli bērni, ieskaitot 9. klases skolnieki.

Visi bērnu darbi tika izvietoti pie sienas, kur visi varēja tos aplūkot un nobalsot par sev tīkamāko.

Konkursā piedalijās 39. centra apmeklētāji.

Pēc lielā balsojuma rezultāti ir šādi:

1. – 2. klašu grupas: 1. vieta Luīzei Teterovskai 1.a kl.

2. vieta Ramonai Ivanovai 2.b kl.

3. vieta Sofijai Birkānei 2.a kl.

3. – 4. klašu grupas: 1. vieta Endijam Lasmanim 3.b kl.

Tomam Aizporietim 4.b kl.

5. – 9. klašu grupas: 1. vieta Annijai Šmitei 8.b kl.

2. vieta Keitai Aizporietei 6.b kl.

3. vieta Kristīnei Lindenbergai 6.a kl.

Lai zīmētu mandalas, nav nepieciešana iepriekšēja pieredze vai māksliniecisks talants, vienīgais – spēja ļauties radīšanas procesam! Tas ir smalks un pacietību prasošs darbs. Paldies visiem par pacietību!