Riņķa griešanas bums

Centrā „Pepija” visu laiku tiek plānotas dažādas un arvien jaunas aktivitātes, lai bērni pēc daudzām skolas solā pavadītām stundām varētu pavadīt savu brīvo laiku aktīvi.
Tāpēc pirmo reizi centra vēsturē no 20. līdz 25. novembrim tika organizētas riņķa griešanas sacensības. Sacensību noteikums – tiek uzņemts laiks, un jāgriež riņķis ap vidukli pēc iespējas ilgāk bez apstājas.
Riņķa griešana pati par sevi ir burvīga, vieglas-mērenas intensitātes aerobikas aktivitāte, kas trenē sirds asinsvadu sistēmu un uzlabo vielmaiņu, stiprinot vēdera muskulatūru kā arī aktīvi strādā arī kājas un dibens un pie reizes masējas arī zarnu trakts. Regulāra riņķošana palīdz atbrīvoties no liekā svara un veicina ķermeņa vispārējo izturību. Mudinot bērnus riņķot, var palīdzēt viņiem saglabāt aktivitāti un veselu garu, neieguldot lielus līdzekļus, neizejot no mājām un darbojoties visai ģimenei tikpat labi kopā, kā atsevišķi. Turklāt, veicinot bērna riņķošanu, varēsiet ne tikai priecāties par to, ka jūsu atvase aizpilda brīvo laiku aktīvās rotaļās nevis sēžot pie datora vai televizora, bet arī par to, ka tas attīsta viņa līdzsvara sajūtu, stāju un koordināciju.
Visu nedēļu ikviens centra apmeklētājs varēja pārbaudīt savas spējas riņķa griešanā, uzstādot savu rekordu. Aktivitāte riņķa griešanā bija liela un vairāki rezultāti ir vienkārši pārsteidzoši.
Piedalījās 35 centra apmeklētāji.
1. vieta:
1.a kl. – Eduards Ozoliņš
2.b kl. – Justīne Riekstiņa
3.b kl. – Rihards Ozoliņš
4.a kl. – Alīna Tiškoveca
5.b kl. – Megija Paeglite
6.a kl. – Sabīne Lasmane
7.a kl. – Rainers Ārēns
8.b kl. – Evija Miltiņa
2. vieta:
2.b kl. – Laura Lorita Buševica
3.a kl. – Patrīcija Zepa
4.b kl. – Roberts Mačs
6.a kl. – Kristīne Lindenberga
6.b kl. – Keita Aizporiete
8.b kl. – Viktorija Smerjotkina

3. vieta:
2.a kl. – Artūrs Sīmanis
4.a kl. – Elīne Kvasele
6.a kl. – Sanita Placēna
8.b kl. – Eva Meļihova
Paldies visiem dalībniekiem!