SIA Pļaviņu DM svētku pasākums bērniem un viņu vecākiem

Šim vakaram- spožākās zvaigznes,
Šim vakaram- baltākais sniegs,
Bet spožāk par svecītēm eglē,
Lai sirdī plaukst cerību prieks.
Ik gadu DM valdes loceklis Viktors Morevs visiem savu darbinieku bērniem rīko svētku pasākumu. Uz pasākumu vienmēr ierodas gan bērni, gan viņu vecāki un vecvecāki.
Šogad pasākums notika 29.decembrī skolas aktu zālē. Pie bērniem šogad ieradās Sniegbaltīte, Salavecītis, Sniegavīrs un Ragana, kura gribēja svētkus bērniem izjaukt, bet pateicoties bērniem, kuri atpazina ļauno raganu, viņai plāns neizdevās un bērni padzina raganu. Tad tomēr ieradās visu gaidītais Salavecītis ar lielu dāvanu maisu, kuru viņam bija grūti pat panest.
Pēc daudzām izspēlētām spēlēm, izdziedātām dziesmām, izdejotām dejām, jautriem smaidiem un prieka, katrs bērniņš saņēma ilgi gaidīto dāvanu.
Par dejām pasākumā jāpateicas lieliskajai mūsdienu deju grupai „CRISTAL”, kuri ar savu meistarību iepriecināja bērnus pavadot ļauno raganu, lai novērstu domas no ļaunuma svētkos. Tad kopā ar bērniem tika dejota arī deja par jautrajiem zaķīšiem, kur visiem bija iespēja iejusties dejojošā zaķēna ādā. Tas arī izdevās!
Katra bērna acīs mirdzēja prieks, laime, ticība un mīlestība, un tieši tas arī vecāku sirdīm liek priecāties un būt laimīgiem par saviem bērniem!
Laimīgu jauno gadu vēlot, bērni un viņu vecāki atvadījās no Sniegbaltītes, Salavecīša un Sniegavīra līdz nākamajam gadam!

Laimīgu, veselības, piedzīvojumu un prieka pilnu mirkļu Jauno 2017. Skanīgā gaiļa gadu!