Deju studija „DANCE BEAT” ciemojas pie mums ar savu otro meistarklasi!

Mūsdienu deju grupas „CRISTAL” sadarbība ar deju studiju „DANCE BEAT” turpinās! Uzsākot Jauno gadu, 3. janvārī, grupas dejotāji piedalījās otrajā deju studijas „DANCE BEAT” meistarklasē. Deju studijas treneri otro reizi tika uzaicināti uz Pļaviņu novadu šādu mērķi – pieredzes apmaiņa, treniņa apguve profesionāļu pavadībā un sadarbības veidošana.
Nodarbībā “CRISTAL” dejotāji atkārtoja hip-hop pamata jaunus deju un stiepšanās elementus. Meistarklasi vadīja deju studijas horeogrāfe Dace Zvirgzdiņa un deju studijas aktīvais dejotājs Niks. Pēc meistarklases, sarunu laikā nonācām pie tā, ka cilvēkam ir jābūt neatlaidīgam un jāpilnveido sevi, jāmīl deja, jācenšas dejot ar mērķi un ar prieku.
Mūsdienu deja ir ideāls veids, kā izpaust radošās spējas. To raksturo dejotāja personības izpausmes, un deja nāk no dvēseles. Deja izpaužas ķermeņa kustībās un deju ritma sadzirdēšanā.
Un mēs – Pļaviņu novada dejotāji – vēlamies, apmeklējot nodarbības, īstenot savu sapni – pavadīt savu brīvo laiku dejojot mūsdienīgo stilu jaukā kompānijā pie labas mūzikas. Katrs dejotājs iemācās ļoti noderīgas īpašības dzīvei – darbu komandā, neatlaidību un sevis disciplinēšanu. Mudināsim sevi un savus draugus sevi pilnveidot dejā!
Otrā Meistarklase izdevās! Liels paldies Dacei Zvirgzdiņai un studijas “DANCE BEAT” dejotājam Nikam par patīkamo atmosfēru un foršajām deju sajūtām!

Mēs esam par sadarbības turpināšanu!