Bērnu centra „Pepija” nodarbība „Piepildi savus sapņus pats!”

Vai zinājāt, ka, ja kaut ko ļoti, ļoti vēlas, tas piepildīsies? Tomēr dažreiz nepieciešama vēl papildus palīdzība. Viens no variantiem, kas ļaus piepildīties vēlēšanai ir kolāžas veidošana. Varam jau uz to paskatīties ar smaidiņu, bet, kas zina… Cilvēkam jau vajag kaut kam ticēt, tāpēc notici tam ko tu dari un pamēģini, varbūt piepildīsies?!
Izvēloties ticēt, no 19. – 20.janvārim centrā „Pepija” ikvienam bija iespēja radoši izveidot katram savu „UGUNĪGO 2017.GADA VĒLMJU KOLĀŽU”. Veidojot vēlmju kolāžu, varēja apkopot visus savus sapņus un idejas vienuviet un vērot to ik dienu, lai savus sapņus piepildītu. Bērni savas kolāžas veidoja gan nopietni, gan ar nelielu humoriņu un joku. Protams, vēlmes katram bērnam ir visdažādākās, piemēram, automašīnas, ceļojumi, suns, kurš māk piepūst balonu, māja, prieks, brīvdienas utt.
Kolāžu veidošana palīdz ikvienam visas domas koncentrēt uz sevi un tās noformulēt, ko tad īsti uz to brīdi vēlas no dzīves visās jomās, un iedvesmot sevi arī kaut ko darīt lietas labā, lai to sasniegtu. Bez paša palīdzības jau nekas tā vienkārši no „gaisa nekrīt”! Sākumā tu sēdi un vienkārši šķirsti žurnālus, bet te pēkšņi sāc pamanīt, ka pretī sāk lūkoties lietas, fotogrāfijās notvertas sajūtas, treknos uzrakstos un izceltos citātos izteiktas vēlmes un domas, kas jau kādu laiku ir mitušas cilvēkā un burtiski kliedz „izgriez mani!”.
Tad kad viss ir gatavs, tad tā jānovieto tādā vietā, lai ik dienu tam tiktu pievērsta uzmanība un lai visas vēlmes nepazūd no cilvēka prāta.
Nu ko, lai visiem sapņi piepildās!