Mūsdienu deju grupa „CRISTAL” papildina savu kausu kolekciju

Mūsdienu deju grupa „CRISTAL” jau otro gadu startē sacensībās „DANCE PARADE 2017” Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē un triumfē ar 2. un 3. vietu.
Šogad 4. februārī sacensībās piedalījās ap 1 000 dejotāji, kopumā 63 deju grupas no visas Latvijas un Igaunijas un tajā skaitā arī mēs no Pļaviņām.
Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu šīs bija trīs reizes lielākas sacensības nekā iepriekš. Latvijā šīs sacensības ieņem pirmo vietu valstī, kā lielākais valsts čempionāts, kurā piedalās ļoti slavenas deju grupas un deju studijas no Rēzeknes, Daugavpils, Rīgas, Jelgavas, Tukuma, Tallinas u.c. lielākām un mazākām pilsētām.
Sacensībās vērtēja profesionāla žūrija: Linda Paulauska – horeogrāfe, deju studijas “Night&Day” vadītāja, bijušā “JuniorsTV” un “Chill” TV raidījumu vadītāja, kā arī “ТАНЦЫ НА ТНТ 3” sezonas dalībniece; Beāte Riekstiņa – profesionāla dejotāja, pilates pasniedzēja, BEST SHOW 2015/2016 labākā horeogrāfe; Vjačeslavs Hirnijs – deju pasniedzējs, horeogrāfs, Starptautisko deju sacensību tiesnesis un organizators kā arī vairāku Eiropas deju čempionātu uzvarētājs un finālists.
Konkurence bija ļoti liela, taču pietiekama pašapziņa, profesionalitāte tehnikā un vizuālajā tēlā, un varbūt arī veiksme atkal bija mūsu dejotāju rokās – divi kausi, medaļa katram dejotājam un diplomi!
Deju grupa startēja Showdance kategorijā ar deju “AT STRETS” un deju “WORLD IN OUR HANDS”, ar kurām tika iegūta 2. un 3. vieta. MALAČI!
Pirms sacensībām, dejotāji ļoti cītīgi gatavojās, strādāja ar pilnu atdevi, ne tikai pamat treniņā, kurš notiek tikai reizi nedēļā, bet arī vēl papildus treniņos pēc skolas vakaros un sestdienās, svētdienās arī. Tika novērots, ka bērni strādā ar sevi arī individuāli savos brīvajos brīžos, par ko ir liels prieks. Treniņos tika pavadītas ļoti daudzas stundas un tā ir liela slodze. Taču, lai gūtu rezultātus tam ir vajadzīgs darbs, darbs un darbs!
Mēs deju grupas „CRISTAL” dalībnieki un viņu ģimenes, esam gatavi, popularizētu savu nelielo Pļaviņu novadu, lai arī citi novadi uzzina, ka, šeit ir laba līmeņa dejotāji, kuriem patīt HIP-HOP deju stils, kuri ļoti labprāt cenšas attīstīt savu deju talantu savā brīvajā laikā kur citreiz, pat nepietiek laika, lai ienirtu datoru un telefonu tīklos.
Liels paldies vecākiem par atsaucību, sapratni un materiālo atbalstu – jaunu tērpu iegādei un doto iespēju saviem bērniem piedalīties sacensībās Rēzeknē! Lai varētu piedalīties šajās sacensībās katrai ģimenei vajadzēja ieguldīt lielus materiālos līdzekļus, jo bija nepieciešams iegādāties jaunus tērpus, apavus, apmaksāt dalības maksu sacensībās un ceļa izdevumus, kā arī nodrošināt bērnus ar ēdienu, lai izturētu visu garo dienu, jo tā dejotājiem uzsākās ļoti agri un mājās atgriezās tikai vēlu naktī. Jaunu tērpu iegādei ir ļoti liela nozīme, jo šis ir viens no kritērijiem, ko vērtē žūrija.
Paldies, Sabīnes Lasmanes mammai par palīdzību un atbalstu, kura visas sacensību dienas garumā bija kopā ar mums!
Priekšā vēl daudz iespēju, kur mūsu dejotāji var piedalīties un parādīt savu talantu un profesionalitāti kā arī tiktu novērtēti Latvijas mērogā.
Novēlu visiem pacietību, izturību, iedvesmu, jaunas idejas un, protams, veselību!