Radošā darbnīca – konfekšu pušķu veidošana Valentīndienai

Kā viena no oriģinālām, bet, galvenais, garšīgām dāvanām jebkuros svētkos ir konfektes. Bet konfektes var padarīt īpašākas, ja no tām tiek izveidots konfekšu pušķis vai vienkārša puķīte. No konfektēm var izgatavot jebko: no konfekšu groziņiem, līdz pat mašīnām, lidmašīnām un mājiņām.
Tradicionāli par romantiskām dāvanām tiek uzskatītas konfektes un ziedi, tādēļ konfekšu pušķis ir oriģināls risinājums jebkuros svētkos gan pieaugušajiem, gan bērniem. Konfekšu pušķis priecē gan acis, gan vēderu, kā arī pārsteidz ar dāvinātāja radošo noformējumu.
Tuvojoties Valentīndienai, 13.februārī centrā „Pepija” notika radošā darbnīca konfekšu pušķu veidošana „Saldais Valentīns”. Katram bērnam, kurš gribēja piedalīties vajadzēja paņemt līdzi 10-15 konfektes. Kopā ar bērniem gatavojām pārsteigumu sev mīļajiem cilvēkiem. Konfektes tika ietērptas skaistos, krāsainos papīros, kuri rezultātā veidoja dažādus ziedus – rozes, magones, asteres, zvaniņus un citus ziedus. Šādus ziedus bērns var iepriecināt kādu mīļu cilvēku.
Tā kā bērnus aizrāva šāda radošā nodarbība, tad nākotnē noteikti turpināsim konfekšu pušķu veidošanu. Fantāzijas lidojums ir bezgalīgs! Sekojiet informācijai.