Valentīndienas pasākums Pepijā „Sirsnīgā bulta”

Kā jau visiem ir zināms, tad 14.februāris ir mīlētāju diena jeb Valentīndiena. Šie nav latviešu svētki, taču svētki, kuros var otram pateikt labus, sirsnīgus un mīļus vārdus ir atzīstami arī pie mums Latvijā.
Arī centrā „Pepija” ik gadu tiek atzīmēts 14.februāris. Februārim iesākoties kopā ar bērniem radījām Valentīndienas noskaņu centra telpās. Mēs rotājām logus un telpas ar sarkanām sirsniņām, kas radīja pozitīvas emocijas un sirsnīgu gaisotni. Jau nedēļu pirms Valentīndienas tika izveidots Valentīndienas sirsniņpasts, kurš piepildījās ļoti ātri ar vēstulēm, tāpēc tika izveidota vēl piena pastkastīte, lai kāds nepaliktu bez vēstules.
Tieši Valentīndienā kopā ar bērniem meiteņu un puišu komandas sacentās vairākos ar Valentīndienu saistītos uzdevumos kā, piemēram, pastāstot kas ir Valentīndiena un kā tā radusies, kur puiši bija ļoti zinoši. Bērniem kā pārsteigums bija vafeļu cepšana, kur arī meiteņu un puišu komandas sacentās, kurš pēc skaita izceps vairāk vafeļu. Nesaprotam kā bērniem tas izdevās, bet abām komandām sanāca vienāds skaits. Liels paldies jāsaka Annijas Vīksnas no 5.a klases vecmammai no Vietalvas, kura mums aizdeva vafeļu pannu. Paldies!
Pasākumā neiztikām arī bez labiem vārdiem, apskāvieniem un Valentīndienas pasta atvēršanas. Katrs, kurš saņēma kaut vienu vēstuli, bija priecīgs.
Bērni ir brīnišķīgi, tāpēc novēlam katrā ģimenē pēc iespējas vairāk teikt otram labus vārdus, apskaut vienam otru un būt priecīgiem!