Pepijas 2017. gada 1.grupas vasaras nometnes noslēgums – UZLECOŠĀ SAULE

Ir pienākusi nometnes 7.diena – noslēguma diena “UZLECOŠĀ SAULE”!

Jaunie indiāņi ir apguvuši dažādas viņiem ļoti svarīgas īpašības un vairākas indiāņu mācības, kuras viņiem noderēja nometnes laikā un kuras varēs pielietot arī ikdienā.

Nometnes septiņas dienas bija aizraujošas ne tikai nometnes dalībniekiem, bet arī visai darba komandai – gan vadītājiem, gan arī brīvprātīgajiem. Neaizmirstamas emocijas, prieks, spēles, jautrība, aizrautība, pārsteigumi, nogurums, radošums, draudzība – vienoja visu nometnes laiku un to visu mēs parādījām noslēguma koncertā savām mīļajām ģimenēm, draugiem, kaimiņiem un citiem viesiem, kas bija atnākuši, lai baudītu koncertu.

Lai šādas nometnes organizētu, ir nepieciešama vienota un spēcīga komanda. Tāpēc nometnes vadītājas ļoti lielu PALDIES saka Pļaviņu novada domei par finansiālu atbalstu vecākiem, lai viņu bērni varētu piedalīties vasaras nometnē, kuras tiek organizētas ar atbalstu jau astoto gadu.

Paldies Pļaviņu novada ģimnāzijas direktorei Ilzei Luksai par iespēju lietainajā laikā izmitināt nometnes dalībniekus nedēļas sākumā Odzienas pamatskolā, kā arī Odzienas skolas tehniskajam personālam. Liels paldies “Mežmalas laivas” īpašniekam Arvīdam Apfelbaumam par izsmeļošo stāstījumu ciemojoties pie indiāņiem un par lielisko iespēju braukt īstās laivās. Paldies SIA „Liepkalni maiznīca” uzņēmuma valdes loceklei Arnitai Ivanovai par gardajiem kliņģeriem uz nometnes noslēgumu nometņu dalībniekiem un viņu vecākiem. Liels paldies Riekstiņu lielājai ģimenei par indiāņu atribūtikas veidošanu un sagatavošanu.

Lielu paldies vēlamies pateikt brīvprātīgajiem jauniešiem Alisei Balčunai un Vinetai Cukanovai! Abas meitenes iesaistījās gan nometnes sagatavošanās procesā, gan arī palīdzēja pašas nometnes laikā. Liels paldies arī mūsu Pļaviņu novada jauniešiem Markusam Molčanovam par iespēju palīdzēt tehniskajos darbos, ka arī Juliānam Purvinskim, Staņislavam Molčanovam, Sergejam Nazarovam un Andrejam Sīmanim. kuri iesaistījās dažādu darbu veikšanā nometnes laikā. Ir komanda – ir darbs!  Kā indiāņi saka – „HAU!”