Pepijas 2. grupas jauno indiāņu nometne noslēgusies

Pļaviņu novadā noslēgusies jau otrā Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometne „INDIĀŅU CILTĪS” un par jaunajiem indiāņiem ir kļuvuši vēl 24 bērni.

Laika posmā no 17. līdz 23.jūlijam notika Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometne „Indiāņu ciltīs 2017”. Jaunajiem indiāņiem šī nedēļa bija piedzīvojumiem un pārbaudījumiem bagāta un krāsaina.

Katru dienu bērni darbojās kādā no radošajām darbnīcām, kas veicina domāšanu un radošumu, piedalījās aktīvi sportiskās nodarbībās, kuras uzlabo bērna fizisko sagatavotību, piedzīvoja dažādus pārbaudījumus, padarot bērnus drosmīgākus, izbaudīja ekskursiju Valmieras un Smiltenes novados, un braucienu ar kanoe laivām Pļaviņu novada Oliņkalnā. Ik dienu tika izspēlētas dažādas aizraujošas spēles dabā, kas lika bērniem būt aktīviem, pielietot asu prātu un darboties komandā, veicinot savstarpējo komunikāciju.

Visi nometnes dalībnieki apguva indiāņu mācības un pielietoja īpašības, kuras ir jāpiemīt katram indiānim – gudrībai, asam prātam, draudzībai u.c. īpašībām. Tieši šīs īpašības bērniem bija svarīgas ne tikai nometnes laikā, bet būs ļoti svarīgas arī ikdienā pēc nometnes beigšanas.

Nometņu organizēšanas laikā ir izveidojusies tradīcija apbalvot tos nometnes dalībniekus, kuri apmeklē Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometni piecus gadus. Šogad īpašo Pepijas Zelta medaļu saņēma Artjoms Zagorskis, kurš nometni ir apmeklējis piecus gadus pēc kārtas. Apsveicam!

Šī nometne tika organizēta pateicoties uzņēmēju atbalstam. Tāpēc visu nometnes dalībnieku un vecāku vārdā sakām lielu, lielu paldies visiem uzņēmējiem, kuri deva divdesmit četriem bērniem iespēju baudīt un lietderīgi un izglītojoši pavadīt savu brīvo laiku krāsainā un aizraujošā nometnē.

 

Ļoti liels paldies:

Pļaviņu novada domei

SIA „Obba Treding”

Zemniekam no Kokneses novada

SIA “Helmis – Auto”

SIA “Likra”

SIA Pļaviņu DM

SIA “Laktiņi”

SIA “Vēri – Z”

Ģimenes ārsta praksei Inesei Lejniecei

SIA “OCTA123” Agitai Freibergai

SIA “Liepkalni Maiznīca”

SIA “Simols”

SIA “Mežmalas laivas” īpašniekam Arvīdam Apfelbaumam

SIA “Upotek” Inesei Zvejsalniecei

SIA “AZ Komunikācijas” Aināram Zariņam

SIA “Savija” par profesionalitāti, sniedzot ēdināšanas pakalpojumus

JIC “Ideja” par sadarbību

Milzīgs PALDIES jauniešiem Alisei Balčūnai, Vinetai Cukanovai, Markusam Molčanovam un Mārcim Voitam par palīdzību nometnes laikā!

Mākslas skolas kolektīvam, par sadarbību

Klintaines un Aiviekstes pārvaldes vadītājiem, par sadarbību

Uz tikšanos nākošajā gadā!