Vasaras diennakts nometnes “SVEIKS UN VESELS Pļaviņu novadā” 7 diena, 13. augusts

Lai gan pēc nakts ballītes bija atļauts ilgāk pagulēt, nometnes dalībnieku čalas vēstīja, ka visi pamodušies ierastajā laikā. Sajūtas dažādas- kāds noilgojies uz mājām un steidzīgi liek mantas somās, cits filozofē par to, vai nevarētu nometnes laiku pagarināt, kāds jau domā, ka nākamgad atkal varētu doties uz šādu nometni, bet izvērtējot pavadīto laiku, visi atzīst, ka daudz uzzinājuši, ieguvuši un ir priecīgi par pavadīto  nedēļu ārpus ierastās vides.  Šī rīta ēdienreize bija kā svētkos, un nometnes dalībnieki atzina, ka ēdiens  visu nometnes laiku tika gatavots kā mājās- ļoti garšīgi, tāpēc visi kopā pateica skaļu PALDIES pavārītēm Gintai un Ligitai.

Vēl tikai priekšnesuma mēģinājums, un klāt jau ir SIA “Pato1” autobuss, lai aizvestu nometnes dalībniekus uz Pepijas/Idejas pagalmu, kur tos sagaidīs vecāki. Lai cik labi būtu nometnē, tomēr mājās un pie mammas un tēta ir vislabāk. Pat lielākajām meitenēm satikšanās mirklī ar vecākiem nobira pa asariņai.

      Pirms bērni devās mājās, kopā ar nometnes vadītājām tika pāršķirstīta nometnes laikā izveidotā Ieteikumu grāmata, parādīti sportiskie talanti, iemācītie deju soļi un akrobātiskie vingrojumi. Katrs bērns saņēma savus radošos darbiņus un apliecību par dalību nometnē.   Vēl tikai kopīgs foto,  lielais samīļojiens visiem kopā, un katrs devās uz mājām, lai izstāstītu saviem ģimenes locekļiem par piedzīvoto nometnē “Sveiks un vesels Pļaviņu novadā”.

     Nometnes vadītājas un dalībnieki izsaka lielu pateicību brīvprātīgā darba veicējām Vinetai Cukanovai un Lorai Lazdānei,  Inārai Upeniecei, JIC “Ideja”  vadītājai Ievai Rusiņai,  Moto klubam “Red Devil” Raimondam Spekam,   Pļaviņu novada ģimnāzijas direktorei Ilzei Luksai un Odzienas skolas saimnieciskās daļas vadītājam Normundam Kupčam, SIA “Upotek”  Inesei Zvejselniecei, SIA “Bezdelīgas 2”  Ilzei Filipsonei, pavārēm Gintai Bajārei un Ligitai Katkovskai, SIA “Pato-1” Ivanam Kononovam, skolotājam un trenerim Jānim Eidukam, biedrības “Pļaviņu Atlēti” vadītājam Jevgēnijam Sņegirevam un  šoferim Jānim Šķepastam par sadarbību, viesu nama „Šubrakkrasti” īpašniecei Anitai,  bet  Pļaviņu novada domei, Sociālajam dienestam īpaši liels PALDIES par iespēju organizēt šādu nometni.