Super aktīva diena centra “Pepija” apmeklētājiem – „Diena bez auto”

Centrs „Pepija” aicināja visus bērnus un viņu vecākus, kam mājas ir darba kārtībā velosipēds, vēlme labi un sportiski pavadīt savu brīvo laiku, piedalīties un atbalstīt Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumu.

Centra apmeklētāji kopā ar savām mammām ar prieku pieteicās un atbalstīja šo sporta braucienu. Ievērojot velobrauciena dalībnieka ceļu satiksmes un drošības noteikumus, apliecinot ar savu parakstu, 22. septembrī devās VELObraucienā pa Pļaviņu novadu. Maršruts tika izvēlēts tāds, lai tas būtu pēc iespējas drošāks bērniem un pašvaldības policijas pavadībā līdz drošākam meža ceļam devāmies pa maršrutu – Pļaviņas (Daugavas iela 50)– ezers “Līdacītis” – Biatlona bāze „Jankas” – Bērnu centrs „Pepija”.

Ceļš nebija viegls – kalni, mežā lielas peļķes un apmēram 30 km liels attālums.

Liels paldies centra „Pepija” apmeklētājiem: Ancei Bērziņai (4.a kl.), Sabīnei Lasmanei (7.a kl.), Edgaram Osipauskim (4.b kl.), Diānai Frejai (5.b kl.), Kristapam Klačkovam (4.b kl.), Rihardam Ozoliņam (4.b k.), Luīzei Teterovskai (2.a kl.)un viņas mammai Daigai Teterovskai, Jorenam Placēnam (2.a kl.), Rebekai un Ramonai Ivanovām (3.b kl.) un viņu mammai Kristīnei Liepiņai, Kristapam Krūmiņam (2.b kl.) un via mammai Evitai Meilunei, Agnesei Zundai (2.a kl.), Endijam Lasmanim (3.b kl.), Artjomam Zagorskim (5.b kl.), Martai Mačai (3.a kl.), Viktorijai Suhovai (5.b kl.), un vismazākajai Simonai Lasmanei 5 gadi.

Liels paldies Pļaviņu novada Pašvaldības policijai Aleksandram un Zanei par pavadīšanu līdz meža ceļam, kā arī paldies mūsu Pļaviņu jauniešiem Juliānam Purvinskim, Markusam Molčanovam, Viktorijai Matešai un Emīlam Lūciņam par sagādātajām bulciņām un sulu bērniem, lai baudītu pikniku svaigā gaisā un pavadību pa meža ceļiem.

Diena bija saulaina un silta, baudot mūsu novada rudens skaistumu un meža gaisu. Bērni ar vecākiem priecīgi, un tas ir galvenais, kā mēs varam lietderīgi izmantot savu laiku, priekam sev un savai komandai!

Prieks par to, ka mēs esam kopā!