Septembra aktivitātes Pļaviņu novada bērniem un jauniešiem bērnu centrā „Pepija”

Sākoties jaunajam mācību gadam, centra „Pepija” apmeklētāji un jaunieši, turpina pavadīt savu brīvo laiku bērnu centrā ar lielu gandarījumu un jaunām iespējām. Deju grupa „CRYSTAL” uzstājās pasākumā veltītam Pļaviņu pilsētas viesiem un domes pārstāvjiem no Varakļānu novada. Dejotāji šogad uzsāka savu ceturto dejošanas sezonu.

Kopā ar bērniem un jauniešiem nolēmām mainīt centra interjeru nokrāsojot vienu centra pirmās telpas sienu un atjaunojot tās vizuālo izskatu. Paldies visiem darba rūķiem – jauniešiem, kas piedalījās procesā!

 Skolotāju dienā bērni un jaunieši piedalījās konditorejas meistarklasē – cepa ābolu plātsmaizes. Bērni mācījās jaukt mīklu, vērot kā rūgst mīkla, kā tā mainās rūgšanas procesā, kā arī mizot un griezt Latvijas rudens ražas ābolus. Bērni un jaunieši ar lielu gandarījumu baudīja pašu gatavotās ābolu plātsmaizes.

Centrs „Pepija” iegādājas galda spēli „Ice Cool”, ko izdevis galda spēļu uzņēmums «Brain Games». Šī spēle Latvijā tika atzīta par gada labāko galda spēli. Spēle patīk gan bērniem, gan jauniešiem – tā ir lieliska ģimenes un sacensību spēle.

Mūsdienās, kad bērnu prātus “pārņēmis” dators un citas mobilās ierīces, fiziskās aktivitātes ir neatņemama sastāvdaļa bērna fiziskai un garīgai attīstībai. Sākot ar septembra mēnesi, pēc sākumskolas bērnu un viņu vecāku pieprasījuma,  mūsdienu deju stilu sāka apgūt 1. līdz 4. klašu skolēnu deju grupa „Shiny  CRISTAL”. 25 mazie dejotāji piedalās deju nodarbībās un attīsta deju ritmu, kustību elementus un savas atmiņas iespējas. Kopumā mūsu pilsētā ar mūsdienu deju stilu nodarbojas ap 50 dejotāju. Prieks, ka bērniem un jauniešiem tiek dotas iespējas kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku!

Turpināsim darbu!